دکمه هوم گلکسی اس 8 Samsung Galaxy S8 - کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس 8 نباشند
اشتراک

کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس ۸ نباشند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

یکی از قابلیت‌های جدید پرچمداران سال ۲۰۱۷ سامسونگ، حذف دکمه فیزیکی هوم و جایگزینی آن با دکمه مجازی با پشتیبانی از قابلیت همیشه روشن (Always-on) است. اما با توجه به روشن ماندن طولانی‌مدت پیکسل‌ها، آیا احتمال سوختن دکمه هوم گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) وجود دارد؟

این روزها اخبار ضد و نقیض زیادی در خصوص مشکلات پیش آمده برای جدیدترین محصولات رده‌بالای کره‌ای‌ها به گوش می‌رسد؛ از قرمز شدن صفحه نمایش گرفته تا مشکل شارژ وایرلس وری‌استارت شدن گاه و بی‌گاه این محصولات. نگرانی‌هایی در خصوص بالا گرفتن این مشکلات و احتمال تکرار تجربه تلخ گلکسی نوت ۷ (Galaxy Note 77) به وجود آمده و سوالاتی را در ذهن کاربران ایجاد کرده است. در تازه‌ترین مورد، کاربری در صفحه توییتر سامسونگ نگرانی خود را بابت احتمال سوختن دکمه هوم گلکسی اس ۸ ابراز می‌کند.

دکمه هوم گلکسی اس 8 Samsung Galaxy S8 2 - کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس 8 نباشند

همانطور که می‌دانید، دکمه هوم گلکسی اس ۸ به صورت مجازی در صفحه نمایش گوشی قرار گرفته و با فعال کردن قابلیت همیشه روشن، این دکمه نیز روشن خواهد ماند تا کاربر با لمس آن بتواند اسمارت فون را روشن کند؛ درست همانند عملکردی که دکمه‌های فیزیکی محصولات قبلی سامسونگ داشتند. اما روشن بودن دائمی پیکسل‌های نمایشگر، احتمال سوختن آنها را بالا می‌برد.

سامسونگ: پیکسل‌های دکمه هوم گلکسی اس ۸ جابه‌جا می‌شوند

سامسونگ در پاسخ به سوال این کاربر ادعا می‌کند که ساعت و دکمه هوم گلکسی اس ۸ هر دو به طور مرتب به پیکسل‌های مختلفی «جست و خیز» می‌کنند و در نتیجه، احتمال سوختن و از بین رفتن این پیکسل‌ها وجود نخواهد داشت. در همین راستا، کاربر دیگری این ادعای سامسونگ را با انجام تستی ساده به اثبات رسانده و از این آزمایش، تصاویری تهیه و منتشر کرده است. در این تست، مشاهده شد که دکمه هوم پس از مدت زمانی مشخص، به این سو و آن سو رفته و پیکسل‌های آن مرتب جابه‌جا می‌شوند.

دکمه هوم گلکسی اس 8 Samsung Galaxy S8 1 620x453 - کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس 8 نباشنددکمه هوم گلکسی اس 8 Samsung Galaxy S8 3 620x453 - کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس 8 نباشند


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57201TechnoYab QR Code For: کاربران نگران سوختن دکمه هوم گلکسی اس ۸ نباشند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *