42f53188 3f92 4a50 9754 e0b9deab06c2 - کانن در المپیک ریو با انواع تجهیزات عکاسی به ارزش ۱۰ میلیون دلار به عکاسان خدمات ارایه می‌دهد
اشتراک

کانن در المپیک ریو با انواع تجهیزات عکاسی به ارزش ۱۰ میلیون دلار به عکاسان خدمات ارایه می‌دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

کانن همچون همیشه در المپیک ۲۰۱۶ ریو نیز حاضر شده تا خدمات خود به عکاسان و خبرنگاران حاضر در این رقابت‌های ورزشی را ارائه کند. این کمپانی که می‌توان آن را پیشروترین کمپانی حال حاضر جهان در تولید لنز‌ها و دوربین خواند، شماری از بهترین محصولات خود را به ریو آورده تا در اختیار خبرنگاران و عکاسان قرار دهد. خبرنگاران حاضر در ریو برای پوشش مسابقات المپیک می‌توانند با مراجعه به غرفه‌ی کانن با ارائه‌ی کارت خود، تجهیزات مورد نیاز را به امانت بگیرند. کانن در پشت غرفه دارای انبار بسیار بزرگی است که می‌توان آن را بهشتی برای عکاسان و علاقمندان به این حوزه خواند.

جف کیبل، عکاسی است که در پنجمین حضور خود برای پوشش مسابقات المپیک، سری به غرفه‌ی کانن زده و همچون سال‌های پیش درخواستی را مبنی بر ورود به انبار کانن ارائه کرده، اما این بار برخلاف گذشته مخالفتی با این موضوع نشده و وی موفق شده تا برای اولین بار تصاویری از انبار کانن در ریو برای ارائه‌ی خدمات به خبرنگاران تهیه کند.

جف کیبل به این نکته اشاره کرده که با ورود به این انبار، کاملا جا خورده است. وی خود را کودکی توصیف کرده که در فروشگاهی پر از بسته‌های شکلات قرار گرفته است.

براساس اطلاعات ارائه شده توسط کانن، اغلب عکاسان حاضر در ریو که از طرف خبرگزاری رویترز در این رقابت‌ها حاضر شده‌اند، از محصولات کانن برای تصویربرداری استفاده می‌کنند. کانن در ریو بیش از ۱٫۶۰۰ لنز را در کنار ۹۵۰ دوربین DSLR در اختیار عکاسان قرار می‌دهد. دوربین‌های DSLR موجود در انبار شامل EOS-1D X Mark II است که باید آن را یکی از محبوب‌ترین دوربین‌های کانن در میان عکاسان حرفه‌ای خواند.

برآوردهای انجام شده نشان از این دارد که ارزش کل تجهیزات قرار گرفته در این انبار بیش از ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دلار است. در انبار کانن می‌توان علاوه بر دوربین و لنزهای مختلف، باتری، تله کانورتورها و انواع پایه و شارژر را نیز مشاهده کرد.

کانن علاوه بر انبار و بخش کرایه‌ی تجهیزات در ریو، متخصصان خود را نیز به این شهر آورده تا در صورت نیاز به تعمیر محصولات بپردازند. در محل استقرار کانن، اتاق‌هایی نیز وجود دارند که در آن متخصصان مشغول انجام تعمیرات روی دوربین‌ها و لنز‌هایی هستند که به مشکل برخورده‌اند. همچنین در اتاقی دیگر متخصصان به کالیبره کردن لنز می‌پردازند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20674TechnoYab QR Code For: کانن در المپیک ریو با انواع تجهیزات عکاسی به ارزش ۱۰ میلیون دلار به عکاسان خدمات ارایه می‌دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *