Windows 10 Logo 04 - کاهش سهم ویندوز 10 مایکروسافت در ماه سپتامبر
اشتراک

کاهش سهم ویندوز ۱۰ مایکروسافت در ماه سپتامبر

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: مایکروسافت

ویندوز ۱۰ مایکروسافت که اکنون روی بیش از ۴۰۰ میلیون دستگاه نصب شده است، این ماه روندی نزولی داشته و سهم بازار خود را از دست داده است.

ماه گذشته موسسه NetMarketShare اعلام کرد که ویندوز ۱۰ سهمی برابر با ۲۲.۹ درصد را به خود اختصاص داده است. حالا این موسسه آمار و ارقام ماه سپتامبر را اعلام کرده است؛ آمار و ارقامی که تغییرات جالب توجهی دارد. طبق آخرین وضعیت ویندوز ۱۰، این سیستم عامل بخشی از سهم بازار خود را از دست داده است و اکنون ۲۲.۵۳ درصد در بازار سهم دارد. جالب‌تر اینکه ویندوز ۷، ۱.۰۷ درصد ماه گذشته خود را پس گرفته است.

microsoft 300x133 - کاهش سهم ویندوز 10 مایکروسافت در ماه سپتامبر

ویندوز ایکس پی همچنان ۹.۱۱ درصد از سهم بازار را در دست دارد در حالی که ویندوز ۸.۱ سهمی برابر با ۷.۸۳ دارد. سیستم عامل OS X 10.11 نیز سهمی برابر با ۴.۰۷ درصد دارد که نسبت به ماه گذشته ۰.۳۱ درصد کم شده است. سهم لینوکس در بازار نیز برابر با ۲.۲۳ درصد است و نسبت به ماه پیش (۲.۱۱ درصد) افزایش یافته است.

اوایل هفته جاری، مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز ۱۰ اکنون روی ۴۰۰ میلیون دستگاه فعال، در حال اجرا است؛ ۴۰۰ میلیون رقمی بسیار بزرگ است. به هر حال گزارش NetMarketShare نیز بسیار جالب توجه است زیرا این بار اولی است که ویندوز ۱۰ سهم بازار خود را از دست می‌دهد.

نظر شما چیست؟ آیا سهم ویندوز ۱۰ بیشتر خواهد شد یا باز هم کمتر می‌شود؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26617TechnoYab QR Code For: کاهش سهم ویندوز ۱۰ مایکروسافت در ماه سپتامبر

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *