9eed545559690f22bd03530082ea2a74 L - کره شمالی گوشی های اهدایی سامسونگ به ورزشکاران المپیکی خود را توقیف کرد
اشتراک

کره شمالی گوشی های اهدایی سامسونگ به ورزشکاران المپیکی خود را توقیف کرد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

کمپانی سامسونگ که به عنوان یکی از شرکای تجاری کمیته بین المللی المپیک، در بازی های تابستانی سال ۲۰۱۶ ریو نیز حضور فعالی دارد برای هر یک از ۱۲۵۰۰ نفر حاضر در این رقابت ها یک گوشی گلکسی اس ۷ اج نسخه ویژه المپیک اختصاص داده است که در آغاز رقابت ها و با حضور ورزشکاران به آنها تحویل داده شده. اما ظاهرا دست همسایه های شمالی سامسونگ به این گوشی ها نرسیده است.

برنامه ریزی سامسونگ برای رساندن این هدیه با ارزش به این صورت بوده است که برای جلوگیری از هر گونه سو استفاده، نمایندگان این شرکت گوشی ها را شخصا به خود ورزشکاران تحویل دهند. اما به گفته منابعی در دهده بازی های ریو ۲۰۱۶، مدیر کاروان کره شمالی در المپیک تصمیم گرفته اند که شخصا گوشی ها را دریافت کرده و آنها را در صورت صلاحدید (!) به ورزشکارانشان برسانند تا به این ترتیب از آلودگی آنها در تماس و برقراری ارتباط با کشورهای دیگر جلوگیری کنند. در واقع کره شمالی به دلایل سیاسی تصمیم گرفته مانع از دسترسی ورزشکارانش به تجهیزات تولید شده در کره جنوبی که یکی از دشمنان درجه اول این کشور به حساب می آید شود. احتمالا ورزشکاران کره شمالی جزو بدشانس ترین شرکت کنندگان المپیک ریو خواهند بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20690TechnoYab QR Code For: کره شمالی گوشی های اهدایی سامسونگ به ورزشکاران المپیکی خود را توقیف کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *