Meizu Mix smartwatch 11 - کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد
اشتراک

کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

در حالی که تا امروز شایعات مختلفی درباره احتمال ساخت یک ساعت هوشمند از سوی کمپانی Meizu به گوش می رسید، کمپانی چینی مورد اشاره اندکی پیش از ساعت هوشمند خود رونمایی کرد که با نام Meizu Mix شناخته می شود و رقیبی قدرتمند برای بسیاری از ساعت های فعلی بازار به شمار می رود.

همانطور که در تصاویر می توان دید، بدنه ساعت مورد اشاره از فلز ساخته شده و در دو رنگ مشکی نقره ای به دست مشتریان خواهد رسید. مضاف بر این، ساعت Meizu Mix در سه مدل جین، چرمی و استیل ضدزنگ عرضه خواهد شد که طبیعتاً به جنس بند آن اشاره دارد و تصاویر هر سه آنها در بالا قابل مشاهده است.

Meizu Mix smartwatch 17 300x300 - کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد

درست همانند مدل کوچک ساعت Moto 360 موتورولا، اسمارت واچ چینی ها قطری معادل ۴۲ میلی متر دارد و گرچه به همراه نمایشگری دیجیتال عرضه نمی شود، اما قابلیت های هوشمند مختلفی را در خود جای می دهد. بنابراین ساعت مورد بحث بیشتر شبیه ساعت های مکانیکی و معمولی موجود در بازار است که ویژگی های بیشتری نسبت به آنها با خود به ارمغان می آورد؛ کاری که مشابه آن پیش از این بارها به انجام رسیده است.

Meizu Mix از یک لامپ LED برای نمایش اعلانات بهره می برد و موتوری نیز برای ویبره در بدنه آن جای گرفته است. ناگفته نماند که تمام اجزای داخلی ساعت، توسط شیشه ای از جنس یاقوت کبود محافظت می شوند که سخت ترین ماده جهان پس از الماس به حساب می آید.

Meizu Mix smartwatch 13 300x296 - کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد

یکی دیگر از ویژگی های برجسته Meizu Mix، مقاومت آن در برابر آب است که سبب می شود ساعت مورد اشاره تا عمق ۳۰ متری دوام آورد. اولین اسمارت واچ میزو علاوه بر بهره گیری از بلوتوث ۴.۰ برای اتصال به موبایل های هوشمند، از یک باتری ۲۷۰ میلی آمپر ساعتی بهره می برد که با توجه به عدم استفاده از نمایشگر دیجیتال در آن، مطمئناً عمر زیادی خواهد داشت.

کمپانی میزو در حال حاضر کمپین جذب سرمایه ای برای این ساعت هوشمند به راه انداخته و از طرفداران خواسته تا مبلغی معادل ۵۰۰ هزار یوآن (برابر با ۷۵۴۰۰ دلار) روی آن سرمایه گذاری کنند. انتظار می رود که سه مدل جین، چرمی و استیل ساعت Meizu Mix از ماه آتی میلادی، به ترتیب با قیمت ۹۹ یوآن (۱۵۱ دلار)، ۱۲۹۹ یوآن (۱۹۶ دلار) و ۱۴۹۹ یوآن (۲۲۶ دلار) به دست مخاطبان برسند.

Meizu Mix smartwatch 14 300x300 - کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کردMeizu Mix smartwatch 11 300x300 - کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 21514TechnoYab QR Code For: کمپانی میزو از اولین ساعت هوشمند خود به نام Meizu Mix رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *