Nubia Z11 Review 3 840x560 - کمپانی ZTE هفته آینده از تلفن همراه جدیدی رونمایی می کند
اشتراک

کمپانی ZTE هفته آینده از تلفن همراه جدیدی رونمایی می کند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار

هفته آینده، کمپانی ZTE قرار است مراسمی برگزار کند و احتمالا طی آن از موبایل یا شاید موبایل های جدیدی رونمایی به عمل آورد. طبق معمول، دعوتنامه حاوی اطلاعاتی است که با تحلیل آن ها می توان تا حدودی به آنچه در انتظار است پی برد.

با استناد به این اطلاعات، انتظار می رود که رویداد پیش رو مرتبط با برند نوبیا باشد. روز دوشنبه، ۲۶ اکتبر، احتمالا باید شاهد رونمایی از Nubia Z11 Mini باشیم.

اطلاعات زیادی در مورد سخت افزار Nubia Z11 Mini در دسترس نیست و کسی نمی داند که حتی نام آن چه خواهد بود. تنها حدس به دوربین دستگاه باز می گردد که بسیاری معتقدند نسبت به ورژن قبلی پیشرفت قابل توجهی داشته است.

دوربین فوق العاده Nubia Z11 Mini، از سنسور IMX298 سونی بهره می برد و ۱۶ مگاپیکسلی بود که قابلیت های جانبی نظیر کاهش نویز سه بعدی و تصویربرداری در نور کم، آن را بسیار ویژه جلوه می داد. طبیعتا با تاکید روی قدرت دوربین، می توان انتظار داشت ورژن بعدی نیز با همین رویه پیش رود.

جالب است بدانید که روز پس از کنفرانس ZTE، شرکت هوآوی و دو روز بعد، کمپانی Oppo برنامه برای معرفی تلفن های همراه خود را دارند. همزمان و در تاریخ ۱۷ اکتبر، LeEco نیز حضور خود در بازار آمریکا را رسمی خواهد کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28158TechnoYab QR Code For: کمپانی ZTE هفته آینده از تلفن همراه جدیدی رونمایی می کند

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *