170814 filme esquadrao suicida longa ganha 1 diapo 1 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند
اشتراک

گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

با وجود کاهش چشمگیر میزان فروش فیلم «Suicide Squad» در هفته دوم نمایش عمومی در سینماها، استقبال از این فیلم آنقدر زیاد بود که فیلم‌های تازه اکران شده مجال خودنمایی نیافتند و جایگاه این فیلم در صدر جدول به قوت خود باقی ماند. در حال حاضر، فیلم «Suicide Squad» در عرصه جهانی بالغ بر ۴۶۵ میلیون دلار فروخته است.

از سوی دیگر، انیمیشن کمدی «Sausage Party» بالاتر از فیلم‌های تازه اکران شده «Pete’s Dragon» و «Florence Foster Jenkins» با اقتدار در جایگاه دوم جدول باکس آفیس قرار گرفت. به طور کلی، مجموع رقم فروش دوازده فیلم برتر جدول باکس آفیس این هفته به ۱۵۷.۸ میلیون دلار رسید. ناگفته نماند که این رقم در مقایسه با سال گذشته ۱۶ درصد افزایش یافته است.

2357d12c 4168 4579 9030 e52f20290538 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

طی هفته جاری، فیلم «Suicide Squad» (محصول کمپانی برادران وارنر) با رقم فروش ۴۳.۷ میلیون دلار، یک بار دیگر صدر جدول باکس آفیس را از آن خود کرد. با این حال، میزان فروش این فیلم در مقایسه با هفته افتتاحیه ۶۷.۳ درصد کاهش یافته است. بدین ترتیب، پیش بینی‌ وب سایت Box Office Mojo در مورد فیلم «Suicide Squad» به حقیقت پیوست. مجموع رقم فروش داخلی این فیلم در حال حاضر به ۲۲۲.۸ میلیون دلار رسیده است. فیلم «Suicide Squad» در دومین هفته اکران عمومی خود در عرصه بین‌المللی، ۵۸.۷ میلیون دلار فروش داشته است. پس از گذشت ۱۲ روز از نمایش این فیلم در سینماهای خارجی، مجموع رقم فروش بین‌المللی آن به ۴۶۵.۳ میلیون دلار رسیده است. درحال حاضر، فیلم «Suicide Squad» در جدول پرفروش‌ترین فیلم‌های اکران شده سال ۲۰۱۶ درعرصه جهانی، در جایگاه یازدهم قرار دارد.

92413161 cbdc 46ea aac0 30be1e31363e 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

انیمیشن «Sausage Party» (محصول استودیوی سونی) پس از نمایش در ۳,۱۰۳ سالن سینما، با رقم فروش ۳۳.۶ میلیون دلار در هفته افتتاحیه، جایگاه دوم جدول باکس آفیس را به خود اختصاص داد. این انیمیشن که برای مخاطبان بزرگسال نمایش داده شد، در وب سایت RottenTomatoes امتیاز ۸۲ درصد را بدست آورد. پیش بینی عملکرد این انیمیشن در هفته آینده، چندان دشوار نیست. فیلم «Ted 2» نیز در نخستین هفته اکران عمومی خود در سال میلادی گذشته، ۳۳.۵ میلیون دلار فروش کرد و در هفته دوم نمایش در سینماها به رقم فروش ۸۱ میلیون دلار دست یافت. تفاوت این دو فیلم در این است که «Ted 2» با بودجه ۶۸ میلیون دلار ساخته شد، درحالیکه بودجه تولید انیمیشن «Sausage Party» فقط ۱۹ میلیون دلار می‌باشد.

23da695b 62e4 4bc6 b7ba bbd6d6805d70 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

فیلم «Pete’s Dragon» (محصول استودیوی دیزنی) جایگاه سوم جدول باکس آفیس این هفته را بدست آورد. این فیلم نسخه بازآفرینی شده فیلمی کلاسیک به همین نام است که در سال ۱۹۷۷ به روی پرده سینما رفت. نسخه قدیمی فیلم «Pete’s Dragon» نیز مورد توجه منتقدین قرار گرفت، اما در گیشه فروش با اقبال عمومی مواجه نشد. نسخه جدید فیلم «Pete’s Dragon» پس از نمایش در ۳,۷۰۲ سالن سینما، چیزی در حدود ۲۱.۵ میلیون دلار فروش کرد. وضعیت این فیلم مشابه وضعیت «The BFG» (محصول دیگر استودیوی دیزنی) می‎‌باشد. فیلم «The BFG» نیز در روزهای پایانی هفته نقدهای مثبتی را دریافت کرد، اما در سه روز اول اکران عمومی خود، فقط ۱۸.۷ میلیون دلار فروخت.

a34776e9 dbc3 4226 b181 397cad0a2411 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

درصد مخاطبان فیلم «Pete’s Dragon» شباهت قابل توجهی به فیلم «BFG» دارد. ۴۷ درصد از مخاطبانِ فیلم «Pete’s Dragon» را آقایان و ۵۳ درصد از آنها را ‎ خانم‌ها تشکیل می‌دهند. اگرچه میانگین سنی مخاطبان این فیلم در مقایسه با مخاطبان فیلم «BFG» پایین‌تر است. ۳۳ درصد از مخاطبان فیلم «Pete’s Dragon» را افراد زیر ۱۲ سال تشکیل ‌می‌دهند. فیلم «Pete’s Dragon» در نظرسنجی وب سایت CinemaScore از مخاطبان رتبه “A” را بدست آورد. این رتبه در مقایسه با رتبه “A-” فیلم «BFG» ارتقا یافته است. انتظار می‌‎رود که فیلم «Pete’s Dragon» در عرصه داخلی به مجموع رقم فروش تقریبی ۶۵ میلیون دلار دست پیدا کند. بودجه تولید این فیلم نیز همین مقدار اعلام شده است.

23cfd378 e4f2 4f8f 8b71 adc481b645ca 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

فیلم «Florence Foster Jenkins» (محصول استودیوی پارامونت)، آخرین فیلم پر فروش تازه اکران شده جدول باکس آفیس این هفته به حساب می‌آید. مریل استریپ در نقش اصلی این فیلم ظاهر شده است. فیلم «Florence Foster Jenkins» پس از نمایش در ۱,۵۲۸ سالن سینما، بالغ بر ۶.۵۸ میلیون دلار فروخت. میزان فروش این فیلم دقیقاً با میزان فروش فیلم «Ricki and the Flash» (محصول سال گذشته استودیوی استیپ) قابل مقایسه است. این فیلم در اوایل ماه آگوست سال میلادی گذشته، پس از نمایش در ۱,۶۰۳ سالن سینما به رقم فروش ۶.۶ میلیون دلار دست بافت و در هفته دوم اکران عمومی خود ۲۶.۸ میلیون دلار فروخت. فیلم «Florence Foster Jenkins» در نظرسنجی وب سایت CinemaScore از مخاطبان رتبه “A-” را بدست آورد که به مراتب بهتر از رتبه “B” فیلم «Ricki and the Flash» می‌باشد. ۶۱ درصد از مخاطبانِ فیلم «Florence Foster Jenkins» را ‎خانم‌ها و ۳۹ درصد از آنها را ‎آقایان تشکیل می‌دهند. این در حالی است که ۹۷ درصد از مخاطبان این فیلم را نیز افراد بالای ۲۵ سال تشکیل می‌دهند. فیلم «Florence Foster Jenkins» مانند دو فیلم پرفروش دیگر این هفته، امتیاز قابل قبولی را در وب سایت RottenTomatoes کسب کرد. امتیاز این فیلم در این وب سایت، ۸۶ درصد می‌باشد.

a2a08923 bb84 4069 a3cf d8372cc13981 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

فیلم «Jason Bourne» در جدول باکس‌آفیس این هفته با کاهش ۳۹.۲ درصدی رقم فروش مواجه شد. میزان فروش این فیلم در هفته دوم اکران عمومی آن ۶۲ درصد کاهش یافته بود. مجموع رقم فروش فیلم «Jason Bourne» در حال حاضر به ۱۲۶.۷ میلیون دلار رسیده است. میزان فروش فیلم «Bad Moms» طی هفته جاری تنها ۱۸.۲ میلیون دلار کاهش یافت. این فیلم کمدی که برای رده سنی بزرگسالان ساخته شده، اکنون در عرصه داخلی ۷۱.۴ میلیون دلار فروخته است. بودجه تولید فیلم «Bad Moms» ۲۰ میلیون دلار گزارش شده است.

75ceb39b 9c0f 4acd 8757 26dea9a5382e 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

فیلم «Bad Moms» در عرصه بین المللی نیز روند موفقیت آمیز خود را ادامه می‌دهد. این فیلم، طی هفته جاری در سینماهای ۹ کشور دیگر به نمایش در آمد و ۶.۲ میلیون دلار دیگر فروخت. به طور کلی، این فیلم پس از نمایش در سینماهای ۳۰ کشور جهان، مجموع رقم فروش بین‌المللی و مجموع رقم فروش جهانی خود را به ترتیب به ۱۳.۶ میلیون دلار و ۸۵ میلیون دلار رسانیده است.

59b80885 bfed 48fb 8e57 6899e07f319a 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

از میان فیلم‌هایی که طی هفته جاری به صورت محدود اکران شده ‌اند، فیلم «Anthropoid» (محصول استودیوی بلیکر استریت) پس از نمایش در ۴۵۲ سالن سینما ۱.۲ میلیون دلار فروخت. فیلم «Hell or High Water» (محصول استودیوی لایونزگیت) نیز پس از نمایش در ۳۲ سالن، به رقم فروش ۵۹۲,۰۰۰ میلیون دلار دست یافت. فیلم «Hell or High Water» طی این هفته رکورددار بیشترین میزان فروش بلیط در هر سالن سینما می‌باشد. این فیلم در هر سالن بالغ بر ۱۸,۵۰۰ دلار فروخته است.

135f63dc a624 4836 acfb 8336ac05fc19 300x168 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

فیلم «The Lost Arcade» (محصول استودیوی ۲۶ Aries) پس از نمایش در یک سالن سینما، ۷,۵۰۰ دلار فروخت. در حالیکه فیلم «Disorder» (محصول استودیوی IFC) پس از نمایش در دو سالن سینما، به رقم فروش ۱۲,۰۰۰ دلار دست یافت. فیلم «Ghost Team» (محصول استودیوی ارکارد) طی هفته جاری به موفقیت قابل توجهی دست پیدا نکرد. این فیلم در ۱۰ سالن سینما افتتاح شد و چیزی در حدود ۹,۲۰۵ دلار فروش کرد. فیلم «Ghost Team» در هر سالن سینما بالغ بر ۹۲۱ دلار فروخته است.

هفته آینده، فیلم «Ben-Hur» (محصول استودیوی پارامونت) در ۳۰۰۰ سالن سینما اکران خواهد شد. کمپانی برادران وارنر نیز فیلم «War Dogs» را در بیش از ۳,۱۰۰ سالن سینما به نمایش در خواهد آورد. استودیوی فوکس نیز جدیدترین محصول کمپانی فیلمسازی لایکا را در ۳۲۰۰ سالن سینما نمایش خواهد داد.

جدول فروش فیلم‌ ها در ایالات‌ متحده و کانادا (۱۲ تا ۱۴ آگوست ۲۰۱۶):

6093ff4c 7102 46b7 b588 fb4a55a21fee 278x300 - گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

 


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 20929TechnoYab QR Code For: گزارش باکس آفیس : تازه واردها حریف جوخه انتحار نشدند

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *