میزان کل فروش گلکسی اس 7 - گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج تاکنون چقدر فروش داشته اند؟
اشتراک

گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تاکنون چقدر فروش داشته اند؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

میزان کل فروش گلکسی اس ۷ (Galaxy S7) و گلکسی اس ۷ اج (Galaxy S7 edge) از بررسی آمار فروش این دو گوشی موبایل در بازارهای جهانی به دست آمده است.

اگرچه امروز تمام توجه دنیا و مخصوصا طرفداران سامسونگ به جدیدترین پرچمداران این شرکت یعنی گلکسی اس ۸ (Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس (+Galaxy S88) متمرکز شده، اما نمی‌توان از پرچمداران محبوب سری S سامسونگ در سال ۲۰۱۶ چشم‌پوشی کرد که آمار فروش فوق‌العاده‌ای داشته و هم اکنون نیز فروش خوبی را تجربه می‌کنند.

طبق جدیدترین برآوردها، میزان کل فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تاکنون و از زمان عرضه آن‌ها در ماه مارس ۲۰۱۶، بالغ بر ۵۵۵ میلیون دستگاه بوده است. البته شدیدا انتظار داریم باز هم به میزان کل فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج مخصوصا در سال جاری افزوده شود. از آنجایی که پرچمداران سری S سال ۲۰۱۷ مدتی است عرضه شده‌اند، قیمت گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج کاهش یافته و به همین دلیل کاربران زیادی به خرید آن‌ها روی می‌آورند. به عنوان نمونه، اکنون فروشگاه Best Buy در حال فروش گلکسی S7 تحت اپراتور ورایزن با قیمت ۴۸۰ دلار است. مشتریان می‌توانند هزینه گوشی موبایل خریداری شده را طی ۲۴ ماه پرداخت کنند.

Galaxy S7 and S7 Edge update 620x413 - گلکسی اس 7 و گلکسی اس 7 اج تاکنون چقدر فروش داشته اند؟

اپراتور At&T نیز به کاربران اجازه داده گلکسی اس ۷ را به ازای همین قیمت از Best Buy خریداری کرده و این بار به جای ۲۴ ماه، هزینه آن را طی ۳۰ ماه پرداخت کنند. در نهایت باید به فروشگاه eBay اشاره کنیم که با گذشت چند هفته از عرضه گلکسی اس ۸، اکنون گلکسی اس ۷ را با قیمت ۴۷۵ دلار به فروش می‌رساند. با توجه به کاهش قیمت و شرایط استثنایی فروش فراهم شده انتظار داریم میزان کل فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج باز هم در سراسر دنیا افزایش پیدا کند.

فروش گلکسی اس ۸ از میزان کل فروش گلکسی اس ۷ نیز بیشتر خواهد شد

بیشتر تحلیلگران بر این باورند که پرچمداران جدید سری S، در مقایسه با گلکسی S7 و گلکسی S7 اج عملکرد بهتری از نظر میزان فروش خواهند داشت. تنها بعد از گذشت دو روز از آغاز پیش فروش گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در کره جنوبی، ۵۵۰ هزار دستگاه از این دو گوشی موبایل پیش خرید شدند. در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال ۲۰۱۶ برای پیش فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج، این میزان ۵.۵ برابر افزایش داشته است. آیا دو گوشی موبایل جدید سامسونگ رکورد میزان کل فروش گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج را خواهند شکست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57602TechnoYab QR Code For: گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ اج تاکنون چقدر فروش داشته اند؟





این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *