1c91c289 db33 4bd1 b154 1b26af7acdc8 2 - گلکسی اس 8 بدون دکمه های سخت افزاری عرضه میشود
اشتراک

گلکسی اس ۸ بدون دکمه های سخت افزاری عرضه میشود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

تقریبا عادت شده است که هر سال در این مواقع، شایعات مختلفی در مورد پرچم‌دار بعدی سامسونگ منتشر شود. یکی از مواردی که همیشه مورد بحث قرار می‌گرفت طراحی ظاهری نسل جدید گوشی از سری گلکسی اس بود و حال نیز شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه سامسونگ در گلکسی اس ۸ از دکمه‌های سخت‌افزاری استفاده نخواهد کرد.با تکنویاب همراه باشید.

طبق این شایعات، سامسونگ قصد دارد به جای استفاده از دکمه‌های خازنی، این بار در پرچم‌دار جدید خود از دکمه‌های روی صفحه نمایشگر استفاده کند که از نظر عملکرد شبیه به قابلیت تاچ سه‌بعدی خواهند بود.

تفاوت بین استفاده سامسونگ از قابلیت تاچ سه‌بعدی با آنچه اپل در آیفون‌ها استفاده می‌کند، این است که در گلکسی اس ۸۸ می‌توان با استفاده از این قابلیت به ناوبری در رابط کاربری پرداخت و امکان شخصی‌سازی دکمه‌ها نیز به کاربر داده می‌شود.

شایعات اخیر با اخبار قبلی مبنی بر اینکه سامسونگ قصد دارد از دکمه خانه فیزیکی و جک هدفون ۳.۵ میلی‌متری در گلکسی اس ۸ استفاده نکند، مطابقت دارند. حتی ممکن است در گلکسی اس ۸ شاهد قرار گرفتن حسگر اسکنر اثرانگشت در زیر صفحه نمایشگر باشیم.

اگر این شایعات صحت داشته باشند؛ در بخش  پایینی نمایشگر گلکسی اس ۸ حاشیه بسیار کمی وجود خواهد داشت که در نهایت باعث می‌شود ابعاد کلی این تلفن هوشمند کاهش یابد.

منبع PHANDROID


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 37780TechnoYab QR Code For: گلکسی اس ۸ بدون دکمه های سخت افزاری عرضه میشود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *