52fa1985142e545ba99ecd4453c354c8 L - گلکسی اس 8 دارای نمایشگر خمیده خواهد بود
اشتراک

گلکسی اس ۸ دارای نمایشگر خمیده خواهد بود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

پس از آنکه سامسونگ گلکسی اس ۶ اج را معرفی کرد، پرسش های زیادی درباره کاربردی بودن نمایشگرهای خمیده در بین منتقدان و رسانه ها مطرح شده بود. اما با گذشت چند سال و فروش موفقیت آمیز همه مدل های سری Edge (از جمله اس ۶ اج، اس ۷ اج و گلکسی نوت ۷ که البته درگیر مشکل دیگری شد) حالا به نظر می رسد نمایشگر های خمیده به یکی از عناصر کلیدی طراحی گوشی های پرچم دار سامسونگ تبدیل شده باشد. بر همین اساس شایعاتی منتشر شده که نشان می دهد آخرین عضو از پرچم داران کره ای ها نیز سال آینده به نمایشگر خمیده مجهز خواهد شد.

تا سال قبل تنها یکی از گوشی های سری S که در دو مدل تولید می شدند دارای نمایشگر خمیده بودند. اما در سال جاری میلادی سامسونگ با ایجاد تمایز در ابعاد نمایشگر گوشی های سری S روند جدیدی را آغاز کرد و بعد از آن هم با استفاده از نمایشگرهای خمیده در گلکسی نوت ۷ نشان داد تا چه حد به این ویژگی علاقه دارد. به این ترتیب گلکسی اس ۷ تنها مدلی از بین گوشی های سامسونگ است که از نمایشگرهای استاندارد استفاده می کنند.

روز گذشته وب سایت Korea Herald اطلاعاتی را منتشر کرد که بر اساس آن سامسونگ قصد دارد برای هر دو تلفن هوشمندی که در نیمه اول سال ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد از نمایشگر های خمیده استفاده کند. به گفته منابع این وب سایت، سامسونگ تصمیم گرفته است تا نمایشگرهای خمیده را به عنصر اصلی گوشی های رده بالای خود تبدیل کند و از همین حالا سفارشات برای تولید پنل های خمیده در دو سایز ۵.۱ و ۵.۵ اینچ را نیز به زنجیره تولید خود ارسال کرده است. پیش از این نیز شنیده شده بود که گلکسی اس ۸ قرار است از دوربین دوگانه استفاده کند و همانند نوت ۷، از سنسور عنبیه چشم نیز بهره خواهد برد. به این ترتیب به نظر می رسد در صورتی که همه این اطلاعات صحیح باشند، طرفداران سامسونگ می توانند در انتظار سالی رویایی با عرضه گوشی های سری S8 بمانند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 24484TechnoYab QR Code For: گلکسی اس ۸ دارای نمایشگر خمیده خواهد بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *