53280cfe 4d9b 47b1 abf8 5a97d7b92551 - گلکسی اس 8 فروردین ۹۶ عرضه می‌شود
اشتراک

گلکسی اس ۸ فروردین ۹۶ عرضه می‌شود

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

بنا به گزارش جدیدی که از طرف The Investor منتشر شده است، گفته می‌شود سامسونگ قصد دارد گوشی‌ هوشمند گلکسی اس ۸ را در اواسط ماه آوریل عرضه کند. سایت خبری کر‌ه‌ای مورد بحث، اطلاعاتی از طرف یک منبع صنعتی به دست آورده است که طبق این اطلاعات، زمان معرفی این پرچم‌دار جدید ظاهرا در هفته‌ی سوم ماه آوریل خواهد بود.با تکنویاب همراه باشید.

The Investor همچنین بیان کرده است که بر اساس برخی خبرها، زمان عرضه‌ی گلکسی اس ۸ سامسونگ روز ۱۸ آوریل (۲۹ فروردین ۹۶) خواهد بود. یکی از سخنگویان سامسونگ الکترونیکس به نام چو سئو-هی (Cho Seo-hee) به سؤالی در مورد زمان عرضه‌ی پرچم‌دار بعدی این کمپانی، این‌گونه جواب داد: «ما نمی‌توانیم هیچ جزئیاتی را در مورد زمان معرفی گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ تأیید کنیم.»

دو گوشی هوشمند گلکسی اس ۵ و گلکسی اس ۶ در ماه آوریل معرفی شده‌اند، ولی سامسونگ گلکسی اس ۷ را کمی زودتر از دو پرچم‌دار قبلی خود و در ماه مارس معرفی کرد. به نظر می‌رسد سامسونگ زمان بیشتری برای توسعه‌ی گلکسی اس ۸ صرف کند تا کیفیت این محصول از هر لحاظ تضمین‌شده باشد. این نکته بسیار مهم است؛ چراکه با توجه به مشکلات به وجود آمده برای گلکسی نوت ۷، سامسونگ نمی‌خواهد برای چند روز زودتر معرفی کردن پرچم‌دار جدید خود، ریسک مشکل‌دار بودن آن را به جان بخرد.

بر اساس شایعاتی که به‌تازگی در مورد گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ منتشر شده است، این محصول شاید همانند آیفون ۷ کمپانی اپل از جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون بی‌بهره باشد. علاوه بر این، گفته می‌شود گلکسی اس ۸ مجهز به یک دکمه‌ی هوم جدید خواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 39964TechnoYab QR Code For: گلکسی اس ۸ فروردین ۹۶ عرضه می‌شود

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *