49a1232b df46 4a42 b80b 1a37ab022d16 1 - گلکسی اس 8 پلاس مجهز به نمایشگری ۶ اینچی خواهد بود
اشتراک

گلکسی اس ۸ پلاس مجهز به نمایشگری ۶ اینچی خواهد بود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

اگر گزارش‌های منتشرشده در مورد سامسونگ صحت داشته باشند، این شرکت یکی از مدل‌های بعدی سری گلکسی اس خود را در ابعاد یک فبلت تولید خواهد کرد. بر اساس گزارش یادشده، این غول کره‌ای قصد دارد سال آینده پرچم‌دار خود را در دو مدل عرضه کند و گلکسی اس ۸ معمولی مجهز به نمایشگر ۵ اینچی و گلکسی اس ۸ پلاس مجهز به صفحه‌نمایشی ۶ اینچی خواهد بود.با تکنویابهمراه باشید.

بر اساس خبرهای جدید، سامسونگ به تأمین‌کنندگان خود اعلام کرده است قطعات لازم برای گوشی هوشمند گلکسی اس ۸ پلاس ۶ اینچی و گلکسی اس ۸ معمولی ۵ اینچی را از ماه آینده تولید کنند. در گزارش‌هایی که به‌تازگی در دسترس قرار گرفته‌اند اعلام شده است که احتمال دارد گلکسی اس ۸ در کنگره‌ی جهانی موبایل ۲۰۱۷ (MWC 2017) معرفی نشود و سامسونگ این محصول را در مراسمی اختصاصی و مجزا در ماه آوریل سال آینده رونمایی خواهد کرد.

گزارش مورد بحث همچنین به این نکته اشاره دارد که سامسونگ در نسل بعدی پرچم‌دار خود، دکمه‌ی فیزیکی هوم را حذف خواهد کرد تا بدین طریق فضای بیشتری برای نمایشگر در دسترس قرار گیرد. در نتیجه امکان دارد نمایشگر در نظر گرفته‌شده برای گلکسی اس ۸ حتی از صفحه‌نمایش گلکسی نوت ۷ – که ابعادی ۵.۷ اینچی داشت – بزرگ‌تر باشد. البته ابعاد گلکسی اس ۸ تقریبا با نوت ۷ برابری خواهد کرد زیرا همان‌طور که اشاره شد، سامسونگ برنامه‌هایی برای ایجاد فضای بیشتر برای نمایشگر این گوشی در سر دارد.

بسیاری بر این باورند که سامسونگ از نمایشگری با خمیدگی دوگانه در دو مدل گلکسی اس ۸ استفاده خواهد کرد و احتمالا به همین دلیل این بار مدل بزرگ‌تر پرچم‌دار این کمپانی پسوند اج (Edge) را یدک نمی‌کشد. همان‌طور که می‌دانید از زمان معرفی گوشی هوشمند گلکسی اس ۶، مدل دیگری از این محصول با نمایشگر خمیده و با نام گلکسی اس ۶ اج معرفی شد و پس از آن برای گلکسی اس ۷ نیز همین رویه تکرار شد. در نتیجه شاید این مورد دلیل انتخاب نام گلکسی اس ۸ پلاس برای مدل ۶ اینچی این دستگاه باشد.

البته به‌تازگی گزارش‌ها و شایعات فراوانی در مورد ویژگی‌ها و امکانات گوشی هوشمند مورد بحث منتشر شده‌اند که بسیاری از این خبرها با یکدیگر همخوانی ندارند. وب‌سایت SamMobilee اعلام کرد سامسونگ اکنون در حال تست و بررسی چند نمونه‌ی اولیه از گوشی گلکسی اس ۸ است و همین عامل باعث شد تا خبرهای مختلفی در مورد این محصول منتشر شود. همچنین وب‌سایت مورد اشاره قبلا تأیید کرده است که گلکسی اس ۸ فاقد پورت ۳.۵ میلی‌متری هدفون خواهد بود.

منابع مختلف اعلام کرده‌اند نمونه‌های اولیه‌‌ی گلکسی اس ۸ که در دسترس آن‌ها قرار دارند، هیچ‌کدام دارای جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون نیستند، اما با تمام این تفاسیر بازهم خبرهایی غیررسمی‌ در مورد اینکه سامسونگ در پرچم‌دار سال آینده‌ی خود از درگاه ۳.۵ میلی‌متری هدفون بهره خواهد برد، منتشر شده است. در کل باید گفت فعلا نمی‌توان در مورد صحت یا رد کامل این نوع خبرها اظهار نظر کرد؛ اما زومیت همواره شما را در جریان جدیدترین اخبار و گزارش‌های منتشرشده در مورد گلکسی اس ۸ سامسونگ قرار خواهد داد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36658TechnoYab QR Code For: گلکسی اس ۸ پلاس مجهز به نمایشگری ۶ اینچی خواهد بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *