macbook pro 2016 - گمانه زنی ها از کاهش قیمت و رم 32 گیگابایتی مک بوک پرو 2017 حکایت دارد
اشتراک

گمانه زنی ها از کاهش قیمت و رم ۳۲ گیگابایتی مک بوک پرو ۲۰۱۷ حکایت دارد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

هنوز یک هفته از رونمایی رسمی سری ۲۰۱۶ مک بوک پروهای اپل نگذشته، گمانه زنی ها و اخبار پیرامون مدل ۲۰۱۷ آنها شروع شده است.

«مینگ چی کو» یکی از تحلیلگران حوزه اپل موسسه KGI Securities نخستین دانسته ها و پیش بینی هایش در مورد مدل سال آینده لپ تاپ های اپل را منتشر کرده و بر این باور است که اپل قصد دارد در عین کاهش قیمت، تغییراتی در سخت افزارهای داخلی آنها اعمال نماید.

اگرچه گزارش این تحلیلگر کمی خوش بینانه به نظر می رسد، اما تاریخ نشان داده کمپانی کوپرتینویی معمولاً بعد از ایجاد تحولاتی در سری لپ تاپ هایش، در سال های بعدی قیمت را پایین می آورد.

علاوه بر این کو معتقد است در سال ۲۰۱۷، با توجه به رشد و بلوغ پورت های USB-C و همینطور جا افتادگی و آشنایی بیشتر تاچ بار، مصرف کنندگان تمایل بیشتری نسبت به تهیه مک بوک پروهای جدید اپل نشان خواهند داد.

macbookpro11 600x400 300x200 - گمانه زنی ها از کاهش قیمت و رم 32 گیگابایتی مک بوک پرو 2017 حکایت دارد

«فیل شیلر» یکی از مدیران اپل هفته پیش دلیل استفاده نکردن از ۳۲ گیگابایت رم در مک بوک های جدید را مصرف بالای آنها تشریح کرد.

در چنین شرایطی تحلیلگر مورد بحث تصور می کند مصرف انرژی سری پردازنده های کنن لیک اینتل حدود ۱۵ الی ۲۵ درصد کمتر از نسل فعلی خواهد بود و چنانچه توسعه آنها تا نیمه دوم سال ۲۰۱۷ به مرحله نهایی برسد، اپل از ۳۲ گیگابایت رم برای مدل های آینده مک بوک پرو بهره خواهد برد.

سری جدید مک بوک پروهای اپل که هفته گذشته معرفی شد، تاکنون واکنش های مثبت و منفی متعددی را به خود جذب کرده و نظرسنجی ها با توجه به قیمت بالای آن، ترکیبی متعادل از تمایل مردم به خرید آنها را نشان می دهد.

یقیناً کاهش قیمت در عین افزایش کارایی و ارتقای سخت افزاری، می تواند طیف بیشتری از مصرف کنندگان را به خرید مک بوک پرو جدید ترغیب نماید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 30842TechnoYab QR Code For: گمانه زنی ها از کاهش قیمت و رم ۳۲ گیگابایتی مک بوک پرو ۲۰۱۷ حکایت دارد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *