Corning Gorilla Glass SR wearables announcement 01 w600 - گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمند
اشتراک

گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

کمپانی Corning، سازنده گوریلا گلس مشهور که از صفحه نمایش اکثر اسمارت فون های فعلی بازار محافظت می کند، ساعاتی پیش از گوریلا گلس +SR رونمایی کرد. کورنینگ این محافظ صفحه را یک “نوآوری بزرگ” می داند و آن را از ترکیب شیشه ای جدیدی برای پوشیدنی های هوشمند تولید نموده است.

به ادعای کورنینگ شیشه جدیدش می تواند در برابر خراش مقاومت بیشتری در مقایسه با سایر مواد محافظ تجملی داشته باشد. احتمال می دهیم که منظور کمپانی از سایر مواد در اینجا صفحه نمایش هایی از جنس یاقوت کبود بوده است.

کورنینگ می گوید گوریلا گلس +SR می تواند در برابر ضربه و فشار %۷۰ درصد مقاومت بهتری از خود نشان داده و %۲۵ رفلکس سطحی بهتری در قیاس با سایر مواد جایگزین داشته باشد. با این خصوصیات از منظر مقاومت در برابر سقوط و خراش، باید انتظار آینده بسیار خوبی را برای پوشیدنی های هوشمند داشته باشیم.

گوریلا گلس +SR هم اکنون به مرحله تولید انبوه رسیده، و پیش بینی می شود که ساعت های هوشمند و پوشیدنی های مجهز به آن تا اواخر امسال کم کم وارد بازار شوند. این که چه دستگاه هایی از این گوریلا گلس جدید استفاده خواهند کرد، موضوع بسیار جالبی است. احتمالا اپل واچ ۲ می تواند یکی از نامزدهای مهم استفاده از این شیشه محافظ قدرتمند باشد.

شایان ذکر است که گوریلا گلس +SR، دومین شیشه محافظ جدیدی است که کورنینگ در سال ۲۰۱۶ معرفی می کند. هنوز مدت زیادی از معرفی گوریلا گلس ۵ نگذشته؛ شیشه محافظی که هم اکنون در پرچمدار جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ استفاده می گردد.

در ادامه می توانید تصاویری از مقایسه مقاومت گوریلا گلس +SR را در قیاس با گزینه های جایگزین دیگر مشاهده نمایید:

Corning Gorilla Glass SR features 2 w600 300x163 - گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمندCorning Gorilla Glass SR features w600 300x163 - گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمندCorning Gorilla Glass SR features 1 w600 300x155 - گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمند


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 22861TechnoYab QR Code For: گوریلا گلس +SR معرفی شد؛ محافظ صفحه ای بادوام و ضد خش برای پوشیدنی های هوشمند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *