pixel line - گوشی‌های جدید گوگل 13 مهر معرفی می‌شوند
اشتراک

گوشی‌های جدید گوگل ۱۳ مهر معرفی می‌شوند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

به احتمال زیاد گوگل اواسط مهرماه برای معرفی گوشی‌های هوشمند جدیدش کنفرانسی خبری برگزار خواهد کرد و در کنار آنها از چند محصول سخت‌افزاری دیگر نیز رونمایی می‌کند.

گوگل قصد دارد ۱۳ مهر ماه رویدادی بزرگ برای معرفی محصولات سخت‌افزاری جدیدش برپا کند. دو تا از مهم‌ترین محصولاتی که به احتمال زیاد در این کنفرانس معرفی خواهند شد گوشی‌های جدید گوگل‌اند که نام‌های Pixel و Pixel XL برایشان انتخاب شده است.

علاوه بر گوشی‌های جدید گوگل شاهد رونمایی از نمونه نهایی Google Home و Daydream VR نیز خواهیم بود که چند ماه پیش در Google I/O توضیحاتی در مورد آنها شنیدیم. Chromecast نیز یکی از محصولات موفق گوگل است که در کنفرانس پیش رو از مدل ۴K آن پرده برداشته خواهد شد.

در ماه‌های گذشته امیدهای فراوانی وجود داشت که گوگل گوشی‌های ۲۰۱۶ خود را هم‌زمان با نسخه نهایی اندروید ۷ معرفی کند، اما چنین نشد. همچنین به نظر می‌رسد دیگر قرار نیست شاهد استفاده از نام Nexus برای این گوشی‌ها باشیم.

بنابراین طرفداران برند نکسوس (پیکسل) باید تنها ۱ ماه دیگر برای دیدن گوشی‌های محبوبشان صبر کنند؛ گوشی‌هایی که شاید آغازگر راهی تازه در دنیای اندروید باشند


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23403TechnoYab QR Code For: گوشی‌های جدید گوگل ۱۳ مهر معرفی می‌شوند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *