Screen Shot 2016 10 04 at 12.55.54 PM 800x500 - گوگل از روترهای جدید خود با نام «وای فای» پرده برداشت
اشتراک

گوگل از روترهای جدید خود با نام «وای فای» پرده برداشت

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

در سالی که گذشت شاهد معرفی محصولات مختلفی در حوزه شبکه های بیسیم خانگی بودیم که از آن جمله می توان به Eero و بسیاری سیستم های مشابه دیگر اشاره نمود.

حالا گوگل به عرصه آمده تا در رقابت روترهای مبتنی بر چند اکسس پوینت صدرنشین باشد و برای این منظور در رویداد امشب خود از محصولی به نام گوگل وای فای پرده برداشت.

البته اشاره نماییم که گوگل وای فای نخستین تلاش این کمپانی برای ورود به بازار روترها نیست و در مقابل می توان این دستگاه را نخستین محصول خانگی کمپانی ساکن مانتین ویو در این گروه خواند.

برای خرید این دستگاه نیز دو آپشن پیش روی شما قرار خواهد داشت: یا اینکه آن را به صورت مجزا خریداری نمایید یا در قالب پکی حاوی چند عدد از آن. قیمت تعیین شده گوگل برای این گجت [به صورت تک] برابر با ۱۲۹ دلار است و پکیج سه عددی اش هم قرار شده که با قیمت ۲۹۹ دلار به فروش رود.

گوگل در مراسم امشب خاطر نشان کرد که تکنولوژی های متعددی را توسعه داده تا وای فای را به کاربران خود ارائه دهد و از آن جمله به تشخیص هوشمند ترافیک توسط دستگاه اشاره نموده که از طرف موبایل یا هر گجت دیگری به سمت نزدیک ترین دستگاه وای فای در منزل هدایت خواهد شد.

این محصول از سرعت های بیسیم AC1200 و همچنین شبکه های دو بانده ۲.۴ و ۵ گیگاهرتز پشتبانی می کند. دستگاه همچنین فناوری دیگری به نام beamforming یا فیلتر مکانی دارد و از بلوتوث اسمارت نیز پشتیبانی می کند.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 26806 TechnoYab QR Code For: گوگل از روترهای جدید خود با نام «وای فای» پرده برداشت

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *