google pixel phone 100416 1060 1024x1024 - گوگل فروش گوشی های پیکسل را آغاز کرد
اشتراک

گوگل فروش گوشی های پیکسل را آغاز کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

سیزدهم مهر ماه بود که گوگل به صورت رسمی، گوشی های هوشمند سری پیکسل (Pixel و Pixel XL) را پیش روی کاربران قرار داد و حالا سازندگان از عرضه آنها به صورت عمومی خبر دادند. همچنین شهروندان ساکن ایالات متحده می‌توانند گوشی های پیکسل را مستقیما از فروشگاه گوگل و بِست بای (Best Buy) و یا وریزون (Verizon) دریافت نمایند.

قیمت پایه در نظر گرفته شده برای گوشی های پیکسل گوگل، ۶۴۹ دلار است

اینطور که مشخص شده، فروشگاه گوگل نسخه‌های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی از گوشی های پیکسل را در رنگ‌های نقره‌ای و مشکی عرضه خواهد کرد. هر چند، خریداران نمی‌توانند زودتر از ماه آینده میلادی، دستگاه خود را دریافت کنند.

از سوی دیگر وریزون با عرضه نسخه ۳۲ گیگابایتی از گوشی های پیکسل در رنگ آبی می‌تواند پذیرای علاقه‌مندان به محصولات جدید گوگل باشد. البته مدل آبی رنگ پیکسل ایکس ال کمی دیرتر برای فروشگاه این اپراتور بزرگ ارسال شده و سفارش خریداران در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان) ارسال خواهد شد. در نهایت فروشگاه Best Buy در قراردادی با وریزون، تنها نسخه ۳۲ گیگابایتی از گوشی های پیکسل را عرضه می‌کند.

همانطور که در گذشته نیز اشاره داشتیم قیمت پایه در نظر گرفته شده برای پیکسل و پیکسل ایکس ال ۶۴۹ دلار خواهد بود. به نظر می‌رسد عرضه نسخه ۱۲۸ گیگابایتی از این گوشی هوشمند حداقل در روزهای اول، در انحصار گوگل باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29589 TechnoYab QR Code For: گوگل فروش گوشی های پیکسل را آغاز کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *