OnHubShells.0 w600 - گوگل در مراسم 13 مهر یک روتر جدید 129 دلاری هم رونمایی می کند
اشتراک

گوگل در مراسم ۱۳ مهر یک روتر جدید ۱۲۹ دلاری هم رونمایی می کند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ایسوس, گوگل

همانطور که پیشتر هم گفتیم، گوگل قصد دارد روز ۱۳ مهر ماه تازه ترین محصولات خود را رونمایی کند، از جمله تلفن های هوشمند پیکسل، اسپیکر یا دستیار دیجیتال صوتی Google Home، کروم کست اولترا با قابلیت استریم ۴K و در نهایت یک روتر هوشمند به نام Google Wifi.

بر اساس گزارش های اخیر گوگل این محصول را برات اتصال دستگاه های مختلف به یکدیگر طراحی کرده، قابلیتی که اگر حقیقت داشته باشد شبکه های بیسیم موسوم به مِش را یادآوری می کند و Google Wifi را به رقیب مستقیم روتر Eero یا محصولات مشابه Netgear بدل خواهد ساخت.

هنوز مشخص نیست که قرار است روتر جدید ۱۲۹ دلاری به عنوان عضوی از خانواده OnHub عرضه شود یا دارای هویتی مستقل است. اما در هر صورت بد نیست بدانید که بر اساس گزارش ها هر دو دستگاه از امکانات کمابیش مشابهی برخوردار هستند، از جمله قدرت سیگنال بالاتر از محصولات مرسوم و برخی قابلیت های هوشمند.

گوگل اندکی پیش روتر ۲۲۰ دلاری OnHub را هم بروزرسانی کرد و قابلیت های بیشتری به آن افزود که از جمله آنها می توانید به امکان کنترل لامپ های هوشمند Hue ساخت فیلیپس اشاره کنیم.

در این میان عمده ترین تفاوت دو دستگاه می تواند این موضوع باشد که گوگل روتر OnHub را به کمک تولید کنندگان دیگری مثل ایسوس تولید می کند، اما برای مراسم روز ۱۳ مهر تاکید زیادی روی شعار «Made by Google» شده و یک روتر جدید که توسط خود گوگل ساخته شده باشد، محصول مناسبی برای رونمایی در این مراسم به حساب می آید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25399TechnoYab QR Code For: گوگل در مراسم ۱۳ مهر یک روتر جدید ۱۲۹ دلاری هم رونمایی می کند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *