AH Nexus 9 white 1 logo Chris 50 1600x1067 - گوگل مشغول تست سیستم عامل تلفیقی خود روی نکسوس 9 است
اشتراک

گوگل مشغول تست سیستم عامل تلفیقی خود روی نکسوس ۹ است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

چیزی تا سیزدهم مهرماه و برگزاری کنفرانس خبری ویژه گوگل برای معرفی تلفن های هوشمند پیکسل و پیکسل اکس ال باقی نمانده و همانطور که در خبرها خواندید این شرکت نوید آن را داده که این روز، بزرگ ترین رویداد در تاریخ اندروید هشت ساله اندروید خواهد بود.

به اعتقاد برخی البته، خبر مهمی که شرکت ساکن مانتین ویو در نظر دارد به سمع و نظر مخاطبان حاضر در این رویداد برساند ادغام سیستم عامل کروم و اندروید است که ظاهرا قرار شده با نام Andromeda ارائه شود و سال قبل شایعاتی در رابطه با آن منتشر شده بود.

حالا خبر رسیده که گوگل کار تست این نرم افزار روی تبلت نکسوس ۹ اچ تی سی را آغاز کرده است. البته اطلاعات زیادی از جانب این شرکت در رابطه با موضوع فراهم نیست اما گزارشی که همین امروز منتشر شده حکایت از آن دارد که فرایند تست نرم افزار مورد بحث روی سخت افزار این شرکت آغاز گردیده است.

در مورد Andromeda هم باید بگوییم که موجودیت آن ابتدا در حد یک شایعه بود، حالا اما اینطور به نظر می رسد که پروژه متن باز گوگل (AOSP ) برای اندروید نوقا حاوی کدهایی است که تست عملکرد گرافیکی نکسوس ۹ بهره مند از این سیستم عامل را نشان می دهد و حتی اشاره ای هم به امتیاز کسب شده آن دارد.

البته در نظر داشته باشید که این خبر ابدا به معنای آن نیست که سیستم عامل مورد بحث به زودی برای نکسوس ۹ ارائه می گردد، بلکه در مقابل فقط می توان اینطور استنباط کرد که گوگل این دستگاه را برای تست آن برگزیده.

این را هم اضافه کنیم که نسخه تلفیقی از اندروید و سیستم عامل کروم احتمالا تا سال آینده میلادی آماده استفاده نخواهد بود و تا زمانی که بیلد مناسب از آن برای استفاده عموم ارائه گردد، دو سالی از عمر نکسوس ۹ گذشته است.

اما حتی در صورتی که غول جستجوگر برنامه ای به منظور عرضه Andromeda برای نکسوس ۹ نداشته باشد، این حقیقت که مشغول تست نرم افزار یاد شده روی یک تبلت است نشان می دهد که احتمالا به زودی آن را برای تبلت های آتی خود ارائه می دهد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 25574TechnoYab QR Code For: گوگل مشغول تست سیستم عامل تلفیقی خود روی نکسوس ۹ است

این مطالب هم بخوانید

دیدگاه ها (۲ دیدگاه)

  1. […] گوگل مشغول تست سیستم عامل تلفیقی خود روی نکسوس ۹ است […]


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *