This is where youll find out whats hot w600 - گوگل پلی بخشی برای فیلم ها و موسیقی های ترند روز در نظر گرفته است
اشتراک

گوگل پلی بخشی برای فیلم ها و موسیقی های ترند روز در نظر گرفته است

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

در ماه های گذشته شاهد معرفی و اعمال قابلیت های جدیدی در فروشگاه آنلاین اندروید بوده ایم؛ از ویژگی های جدید ظاهری گرفته تا افزودن یک یا دو بخش جدید، گوگل تلاش زیادی برای بهینه سازی رابط کاربری پلی استور دارد.

یکی از مهم ترین قسمتهایی که در اغلب شبکه های اجتماعی وجود داشته و حتی بعضاً در جست و جوهای گوگل نیز دیده می شود، «ترند»ها یا مباحث داغ روز است.

حالا به نظر می رسد پلی استور نیز به جرگه Trending پیوسته و در قسمت سرگرمی ها، یا همان Movies, Music, Book شاهد این بخش هستیم.

بر اساس تصاویر منتشر شده، زیر هر بخش مباحث داغ موسیقی، فیلم های سینمایی، خواننده ها یا بازیگران جهان قرار گرفته که با کلیک روی آنها، خلاصه ای از مشخصات، اخبار، تصاویر و ویدیوهای مربوطه به نمایش در می آیند.

Click on the titles that are trending to learn more about them w600 171x300 - گوگل پلی بخشی برای فیلم ها و موسیقی های ترند روز در نظر گرفته است

به عنوان مثال کلیک روی ترند «دکتر استرنج» صفحه بررسی Business Insider این سریال تلویزیونی را باز کرده و در ادامه تریلرها و تصاویر و اخبار بیشتر آن در دسترس است.

روز گذشته اسکرین شات های جدیدی از تغییرات رابط کاربری گوگل پلی خبر دادند که به نسخه ۷.۱.۱۵ این اپلیکیشن مربوط است؛ اضافه شدن بخش ترند نیز احتمالاً در همین به روز رسانی گنجانده خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 31191TechnoYab QR Code For: گوگل پلی بخشی برای فیلم ها و موسیقی های ترند روز در نظر گرفته است

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *