nexus2cee_newbuttonloop1
اشتراک

آخرین نسخه بتای اپ گوگل انیمیشن جدیدی به دکمه جستجوی نکسوس لانچر اضافه کرده است

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: گوگل 0

اگر نسخه فاش شده نکسوس لانچر را روی موبایل تان نصب کرده باشید، حتما متوجه شده اید که یکی از انیمیشن های آن کار نمی کند. در آخرین نسخه بتای اپلیکیشن جستجوی گوگل، اگر روی دکمه جستجو اشاره کنید شاهد نمایان شدن نوار جستجو خواهید بود، اما نه با انیمیشن های نرم و روانی که از متریال دیزاین انتظار دارید.

شاید با خود فکر کنید: “آیا واقعا یک انیمیشن این قدر حائز اهمیت است؟” بله، پاسخ این سوال همواره مثبت است. یکی از کاربران ردیت با کند و کاو در آخرین نسخه بتای گوگل به این نکته پی برده که در حقیقت یک انیمیشن جدید برای باز شدن نوار جستجو وجود دارد. این انیمیشن را می توانید در تصویر گیف پایین مشاهده کنید:

nexus2cee_newbuttonloop1

این موضوع نشان گر آن است که گوگل این روزها نهایت تلاش خود را به کار گرفته تا بتواند لانچر جدید خود را سر موقع برای نکسوس های بعدی آماده کند. توجه داشته باشید اگر می خواهید این تغییرات را خودتان مشاهده کنید، می بایست آخرین نسخه بتای اپلیکیشن گوگل را دریافت نمایید.

فایل APK آخرین نسخه بتای اپ گوگل (v6.3.30) را می توانید مستقیما از پلی استور یا از وبسایت APK Mirror دانلود کنید.

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *