Google to launch two Nexus Smartphones this year_0
اشتراک

آیا Sailfish و Marlin با برند گوگل عرضه می‎شوند؟

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: گوگل 0

کمتر از یک ماه دیگر گوگل از دو گوشی جدید خود رونمایی می‌کند؛ گوشی‌هایی که شاید به جای برند نکسوس با برند گوگل به بازار بیایند.

در هفته جاری خبرهای زیادی در مورد نکسوس‌های جدید گوگل شنیدیم؛ گوشی‌هایی که قرار است HTC در اندازه‌های ۵ و ۵.۵ اینچی بسازد.

روز گذشته افشای تاییدیه FCC سیلفیش و مارلین مشخص کرد تاریخ رونمایی از نکسوس‌های جدید بسیار نزدیک است، اما شایعات جدید این طور عنوان می‌کنند که ممکن است Sailfish و Marlin نه با برند نکسوس بلکه با برند گوگل به بازار بیایند.

اگر به رندرهای اولیه این دستگاه‌ها توجه کرده باشید حتما متوجه لوگوی G گوگل شده‌اید که جانشین نام Nexus در پشت دستگاه شده است. همچنین خبرهایی در رابطه با دو ساعت هوشمند اندرویدی وجود دارد که گوگل قرار است آنها را با برند خود تولید کند. برآیند این شایعات شک و تردید در مورد حذف برند نکسوس از گوشی‌های امسال را تقویت می‌کند.

البته سال‌های گذشته نیز خبرهای زیادی در مورد توقف کار برند نکسوس و ایجاد تغییرات در برنامه آن شنیده بودیم که هیچکدام به واقعیت نپیوست؛ بنابراین بهتر است به این شایعه جدید هم خیلی اهمیت ندهیم! نظر شما چیست؟

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *