untitled
اشتراک

اپل قیمت انواع آیپد را کاهش داد؛ نمونه های جدید با ظرفیت پایه بیشتر عرضه می شوند

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اپل 1

اپل در کنار رونمایی از نسل دوم ساعت های هوشمند تحت عنوان Apple Watch Series 2 و معرفی آیفون ۷ و مدل پلاس آن، تغییراتی نیز در سری آیپدهای قدیمی ایجاد کرده. این تغییرات شامل افزایش حداقل فضای ذخیره سازی در آیپد ایر ۲ و آیپد مینی ۴، و کاهش قیمت مدل های بالای آیپد مینی ۲ است.

همچنین وضعیت مشابهی برای آیپد پرو نیز به وجود آمده و تهیه مدل هایی با ظرفیت ذخیره سازی بالاتر، هزینه کمتری را در پی خواهد داشت.applenewipadpricing

در راستای این تحول، مدل های وای-فای آیپد ایر ۲ در دو ظرفیت ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت، به ترتیب با قیمت های ۳۹۹ و ۴۹۹ دلار عرضه می شوند، در حالی که پیش از این مدل های ۱۶ و ۶۴ گیگابایتی آن هزینه ای مشابه فوق داشتند. البته اختلاف قیمت مدل های مجهز به ارتباط سلولی و نمونه های وای-فای هنوز در حد ۱۳۰ دلار است.

به علاوه، آیپد مینی ۴ نیز در دو ظرفیت ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی به قیمت مشابه ۳۹۹ و ۴۹۹ دلاری عرضه می شود، و بنابراین شاهد کاهش ۱۰۰ دلاری برای مدل ۱۲۸ گیگابایتی هستیم.

گفتنی است مدل ۳۲ گیگابایتی آیپد مینی ۲ نیز اکنون به قیمت ۲۶۹ دلار به فروش می رسد، که هزینه ای مشابه با مدل ۱۶ دلاری قبلی دارد.

همچنین مدل ۲۵۶ گیگابایتی آیپد پرو ۱۲.۹ اینچی وای-فای نیز با ۱۰۰ دلار کاهش، اکنون به مبلغ ۹۹۹ دلار عرضه می شود، و دیگر مدل های این دستگاه نیز کاهش قیمت را تجربه کرده اند.

لازم به ذکر است قیمت های جدید تبلت های اپل از هم اکنون معتبر بوده و در خریدهای جدید از فروشگاه آنلاین اپل استور یا مراکز خرده فروشی اعمال می گردند.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *