اشتراک

بازیگران بی سواد هالیوود را بشناسید

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: فیلم 1

برای موفقیت در  هر کار و عرصه ای نیازمند شروع از یک نقطه است، بعضی ها با درس خواندن قدم در مسیر دلخواه خود میگذارند و بعضی ها هم با رها کردن تحصیل، با تمام وجود بدنبال آمال و آرزوی خود حرکت میکنند. لیستی که خواهید دید و قطعا از دیدن آن متعجب میشوید، تعدادی از معروف ترین بازیگران و اهالی سینماست که تحصیلات خود را رها کرده اند.

مارک والبرگ دیپلم خود را در سال ۲۰۱۴ و در سن ۴۲ سالگی اخذ کرد. در واقع او یکسال کلاسهای درسی را در همان سال گذراند و در تابستان ۲۰۱۴ دیپلم خود را دریافت کرد.

markwahlberg

جیم کری برای کمک به خانواده تحصیل را رها کرد. او در محله فقیر اونتاریو در کانادا زندگی میکرد و به همراه خواهر و برادرانش در کارخانه ای محلی کار میکرد. که بعد از مریضی مادر مجبور به ترکت تحصیل شد تا از او مراقبت کند.

jimcarreydroppedoutofschooltohelpsupporthisfamily

جان تراولتا برای شروع فعالیت بازیگری در نیویورک مدرسه را رها کرد. در دوران دبیرستان شبها به کلاس بازیگری میرفت و نهایتا مدرسه ” دوایت مورو ” در نیوجرسی را رها کرد و به نیویورک نقل مکان کرد تا با جدیت حرفه بازیگری را دنبال کند.

johntravoltaleftschoolforanactingcareerinnewyork

مارلون براندو، به خاطر رفتارش از آکادمی نظامی بیرون انداخته شد، اما پس از آن به کلاسهای بازیگری ” استلا آدلر ” رفت و این شد که همه دیدید.

not_surprisingly_tough_guy_marlon

نیکلاس کیج که برایدر زاده فرانسیس فورد کاپولا در سن ۱۶ سالگی دبیرستان بورلی هیلز را رها کرد و به دنبال بازیگری رفت و یکسال بعد اولین نقشش را در برنامه تلوزیونی ” بهترین زمانها ” بدست آورد.

nicolascagedroppedoutofhiscaliforniahighschool

تام کروز که در جوانی میخواست کشیش شود و حتی به مدرسه مذهبی کاتولیک هم رفت، اما شرکت در کلاسهای نیمه وقت بازیگری مسیر او را را تغییر داد و تحصیل را رها کرد و برای ادامه حرفه بازیگری راهی نیویورک شد.

tomcruiselefthighschooltopursueactinginnewyork

کارگردان برنده اسکار کوئنتین تارانتینو از دبیرستان فارغ التحصیل نشد و در سن ۱۶ سالگی دبیرستان ناربن در کالیفرنیا را رها کرد و در تئاتر ها و سینماها به عنوان کنترل چی مشغول به کار شد و کلاس های بازیگری را نیز طی کرد. البته او گفته که از درس تاریخ لذت میبردم چون برای من مثل فیلم بود.

acclaimed_director_quentin_tarantino

باورتان نخواهد شد که کودکی رایان گاسلینگ در محله فقیر اونتاریو در کانادا گذشته باشد. اما این بازیگر خوش چهره هم مدرسه را در ۱۷ سالگی رها کرد و در سال ۱۹۸۹ بهمراه جاستین تیمبرلیک در برنامه تلوزیونی کلاب میکی ماوس بازی کرد.

ryangoslingdidntfinishhighschoolinontario

آل پاچینو این نابغه سینما در گرفتن نمرات درسی ضعیف بود و همین دلیلی شد تا دبیرستان را رها کند. تئاترهای زیرزمینی در دوران نوجوانی او را مجاب کرد که به دبیرستان هنرهای نمایشی برود، اما در آنجا نتوانست دروس را بخوبی طی کند و آنجا را رها کرد.

alpacinofailedmanyofhisclassesforcinghimtodropout

 از خانمها هم نیکول کیدمن به اجبار و به خاطر مریضی مادرش، موقتا  در سن ۱۷ سالگی دبیرستان را رها کرد و هم به مراقبت از مادر خود مشغول بود و هم به عنوان ماساژور کار میکرد، البته  او دوباره تحصیلاتش را در کالج هنری ” ویکتورین ” ادامه داد.

nicole_kidman_temporarily_left_school

اگر بخواهیم این لیست را ادامه بدهیم احتمالا چندین صفحه باید نوشت، اما این نکته را یادآور میشویم که همه این افرادی که راجع به آنها خواندید بعد از رها کردن تحصیل با جدیت و پشتکار در راهی که قدم گذاشته بودند به موفقیت رسیدند.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *