23737aff8120b9f6bad2feeb4518b62d_L
اشتراک

جایزه اختصاصی آدیداس برای قهرمانان المپیک

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 0

در سال های اخیر تلاش های بسیار زیادی از سوی کمپانی های مطرح تولید کننده پوشاک و تجهیزات ورزشی برای استفاده از تکنولوژی های نوین در ساخت محصولات آینده صورت گرفته است. در روزهای اخیر و با داغ شدن تب بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶، این شرکت ها نیز به دنبال شناساندن هر چه بیشتر تکنولوژی های خود به مردم جهان هستند.

سال گذشته بود که کمپانی آدیداس از کفش های ورزشی مفهومی خود با نام Futurecraft 3D رونمایی کرد که صرفا با استفاده از مواد به کار رفته در فرآیند چاپ سه بعدی و با استفاده از این پرینترها تولید شده بود. حالا آنها یک قدم فراتر رفته اند و اعلام کردند که به همه ورزشکاران تحت پوشش آدیداس که بتوانند مدال طلای بازی های المپیک تابستانی ریو ۲۰۱۶ را کسب کنند، یه جفت کفش ورزشی اختصاصی، تولید شده با تکنیک چاپ سه بعدی و با نام Winners Shoe هدیه خواهد کرد. به گفته آدیداس این کفش ها از سه قسمت تشکیل شده اند که با یکپارچه سازی بخش های میانی و کفی به کمک چاپ سه بعدی، نیاز به هر گونه دوخت و چسب از بین رفته است. با این وجود آدیداس جزئیاتی درباره تصمیم برای عرضه گسترده این محصولات ارائه نکرده اما می توان امیدوار بود در سال های آینده محصولات بیشتری با استفاده از چاپ سه بعدی تولید و روانه بازار شوند.

adidasfuturecraftledeo

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *