357d0239-8bfb-4b3b-94ba-4f933ef7edde
اشتراک

دفتر مرکزی اپل در لندن به ساختمان آجری نیروگاه بترسی انتقال می‌یابد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اپل 0

اپل در نظر دارد تا دفتر اصلی کمپانی در بریتانیا را به نیروگاه بترسی در حاشیه‌ی رودخانه‌ی تیمز منتقل کند. ساختمان نیروگاه بترسی که در ساخت آن از آجرهای قرمز استفاده شده، در نیم قرن اخیر تبدیل به یکی از نمادهای پایتخت انگلستان شده است. گروه موسیقی پینک فلوید نیز از تصویر این نیروگاه برای کاور آلبوم Animals که در سال ۱۹۷۷ منتشر شد، استفاده کردند. اپل در نظر دارد تا با سرمایه‌ای ۱۶.۵ میلیارد دلاری یک مرکز تحقیقاتی بزرگ را در لندن ایجاد کند که نیروگاه بترسی نیز بخشی از برنامه‌ی توسعه است.

پس از آنکه برنامه‌ی مرمت و بازسازی ۸.۸ میلیارد دلاری نیروگاه بترسی در سال ۲۰۲۱ پایان یافت، ۱٫۴۰۰ کارمند دفتر اصلی لندن به این محل انتقال خواهند یافت.

نیروگاه بترسی در جنوب غربی لندن قرار دارد. نیروگاه بترسی را باید بخشی از پروژه‌ی تغییرات دفتر مرکزی اپل در لندن خواند. در ساختمان نیروگاه پیشین فسیلی لندن آپارتمان‌های بسیار شیک، هتل، باغ‌هایی روی پشت بام، پارک و دفاتر کاری پیش‌بینی شده است. توسعه‌ی این دفتر نه تنها برای اپل، بلکه در تاریخ لندن نیز یکی از بزرگ‌ترین و گران‌ترین برنامه‌های توسعه شهری است.

یک کنسرسیوم از شرکت‌های معماری و ساختمانی مالزیایی وظیفه‌ی مرمت و بازسازی نیروگاه را برعهده دارند که طی آن این نیروگاه به دفاتر کار، فروشگاه‌ها و سالن‌های تئاتر تقسیم خواهد شد.

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *