cfg70-samsung-gaming-monitor
اشتراک

سامسونگ از مانیتوری خمیده و ۲۴ اینچی برای گیمینگ حرفه ای رونمایی کرد

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سامسونگ 0

طی هفته جاری، طبق روال هر سال نمایشگاه گیمزکام در شهر کلن آلمان در جریان است که از آن به عنوان «نمایشگاه E3 اروپا» یاد می شود. کمپانی سامسونگ هم امسال در این نمایشگاه حضور داشته و به تازگی از مانیتوری برای گیمینگ حرفه ای به نام CFG70 رونمایی کرده که به نمایشگری خمیده مجهز شده است.

این مانیتور ۲۴ اینچی، تصویری با کیفیت و وضوح بسیار بالا را به نمایش می گذارد که به گفته کره ای ها، گیمر را در محیطی درگیرکننده و شبیه به واقعیت قرار می دهد. مانیتور مورد اشاره، زاویه دیدی ۱۷۸ درجه ای در اختیار بیننده می گذارد و از LED هایی برای نورپردازی بهره می برد که کیفیت تصویر را افزایش خواهد داد و تجربه ای واقع گرایانه تر فراهم می آورد.

سامسونگ می گوید CFG70 اولین مانیتور جهان به شمار می رود که با نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز و پاسخگویی ۱ میلی ثانیه ای، تجربه ای روان و در لحظه از آنچه روی صفحه جریان دارد را به ارمغان می آورد. ناگفته نماند که مانیتور مورد بحث از رابط کاربری UXOSD سامسونگ برای گیمینگ نیز بهره می برد که تمام تنظیمات مورد نیاز گیمرها را در صفحه ای واحد نمایش می دهد.

نمایشگر جدید کره ای ها، از تکنولوژی AMD FreeSync نیز برای کاهش میزان لرزش تصویر و تاخیر بهره می برد و لگ تصویر را به کمک همگام سازی نرخ رفرش تصویر با کارت های گرافیک AMD را از بین می برد.در نهایت باید افزود که قیمت و تاریخ عرضه این مانیتور گیمینگ حرفه ای هنوز به صورت دقیق مشخص نشده اما مطمئناً بزودی خبرهای بیشتری درباره آن خواهیم شنید.

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *