ad223edee83695258568388204708a1f_L
اشتراک

شرکت مخابراتی اورنج فرانسه به دنبال خرید همراه اول

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 1

خبرگزاری رویترز گزارش داد شرکت فرانسوی اورنج که یکی از بزرگترین و معتبرترین اپراتورهای موبایل در اروپا به حساب می آید مذاکرات خود را با شرکت ارتباطات سیار برای خرید بخش عمده ای از سهام این شرکت آغاز کرده است.

کمپانی Orange در بیانه ای در همین خصوص اعلام کرد این شرکت پس از بهبود شرایط برای ایجاد روابط تجاری و اقتصادی با ایران از سال گذشته، تلاش دارد همکاری خود را با شرکت های ایرانی افزایش داده و به دنبال سرمایه گذاری های قنی و تجاری در بازار این کشور است. با این حال مدیران این شرکت از ارائه اطلاعات بیشتر درباره نحوه انجام مذاکرات و بندهای موجود در آن خودداری کردند. پیشتر وال استریت ژورنال نیز در گزارشی به تلاش این اپراتور فرانسوی برای خرید بخش عمده ای از سهام شرکت ارتباطات سیار و در واقع همراه اول برای حضور پر رنگ تر در بازار مخابراتی ایران خبر داده بود. در ماه های گذشته و پس از سفر تیم تجاری ایران به فرانسه، گمانه زنی هایی درباره همکاری یکی از اپراتورهای معتبر فرانسوی در راستای تولید سیم کارت و کارت های هوشمند شنیده شده بود. وزیر ارتباطات نیز در هفته های گذشته از اعلام آمادگی اورنج برای حضور به عنوان اپراتور مجازی در کشور خبر داده بود.

شرکت فرانسوی اورنج در سطح بین المللی خدماتی نظیر خطوط ثابت، اینترنت، اینترنت همراه و تلویزیون اینترنتی ارائه می کند. این کمپانی در سال ۲۰۰۰ تویط فرانس تلکام خریداری شده است که خود این شرمت بزرگترین کمپانی مخابراتی فرانسه و جزو صد شرکت بزرگ دنیا به حساب می آید که بیش از ۲۲۰ میلیون مشترک در سراسر جهان دارد.

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *