c83bfdb2-01dc-4923-b0bf-69c0d30642a9
اشتراک

فراخوان گسترده‌ی بی‌ام‌و به علت مشکل نشت سوخت

نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: خودرو 0

کمپانی خودروسازی بی‌ام‌و فراخوانی را برای تعداد ۱۳۶,۱۸۸ دستگاه خودرو در کشور آمریکا و ۱۸,۲۸۴ خودرو در کشور کانادا منتشر کرده است. این فراخوان برای تعویض پمپ سوخت خودروهای تولیدی توسط این شرکت منتشر شده است.

طبق اعلام بی‌ام‌و، بر اثر وجود این مشکل که برای اولین بار در ماه ژوئن سال ۲۰۱۱ میلادی گزارش شده است، به علت نقص سیم‌کشی در پمپ سوخت و در صورت داغ شدن و آب شدن سیم‌های معیوب، سوخت موجود در باک خودرو نشت کرده و سرنشینان بوی سوخت را در داخل خودرو حس خواهند کرد. به علاوه، چراغ چک موتور موجود در صفحه‌ی آمپر پشت فرمان روشن می‌شود. لازم به ذکر است، خوشبختانه تاکنون این ایراد تلفات جانی یا مصدومیتی را در پی نداشته است.

در جدول زیر مدل‌هایی را که شامل این فراخوانی می‌شوند مشاهده می‌کنید:

مدل‌های فراخوانی شدهسال تولید
بی‌ام‌و X5۲۰۰۷-۲۰۱۱
بی‌ام‌و X6۲۰۰۸-۲۰۱۱
بی‌ام‌و X6 ACTIVEHYBRID۲۰۱۰-۲۰۱۱
بی‌ام‌و  ۵series Gran Turismo۲۰۱۰-۲۰۱۱
بی‌ام‌و ۵۲۸I۲۰۱۱-۲۰۱۲
بی‌ام‌و ۵۳۵I۲۰۱۱-۲۰۱۲
بی‌ام‌و ۵۵۰I۲۰۱۱-۲۰۱۲
بی‌ام‌و ۶۴۰I۲۰۱۲
بی‌ام‌و ۶۵۰I۲۰۱۲

صاحبان این خودروها ایمیلی را از طرف نمایندگی بی‌ام‌و در منطقه‌ی خود دریافت کرده‌اند و احتمالا زمانی بعد از ۵ دسامبر سال جاری برای مراجعه به تعمیرگاه برای آن‌ها مشخص شده است. طبق اعلام بی‌ام‌و، پس از مراجعه به تعمیرگاه، پمپ سوخت تعویض شده و مشکل احتمالی برطرف خواهد شد (این پروسه ممکن است چند ساعت طول بکشد).

این مطالب هم بخوانید


Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/h54375/domains/technoyab.com/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3078

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *