steam_controller_retail_2-600x337-w600
اشتراک

فروش استیم کنترلر به حدود یک میلیون واحد رسید

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 1

با وجود سر و صدای زیادی که شرکت والو پیش از عرضه استیم ماشین و کنترلرهای متفاوتش به راه انداخته بود، گزارشات نشان می دادند هیچکدام با استقبال گسترده بازیکن ها رو به رو نشدند و دارنده سرویس استیم هم با سکوت خود بیشتر به این شایعات دامن زد. دیروز این کمپانی طی کنفرانس Steam Dev Days سکوتش را شکست و از فروش تقریبا یک میلیون واحدی استیم کنترلر پرده برداشت.

این خبر را یکی از اعضای تیم سازنده استیم کنترلر با نام Jeff Bellinghausen داد. بر اساس گفته او، روزانه بیش از ۲۷ هزار نفر از این کنترلر استفاده کرده و والو امیدوار است رقم فروش دیوایسش تا ابتدای سال میلادی آینده به بیش از یک میلیون دستگاه برسد. استیم کنترلر نوامبر ۲۰۱۵ عرضه شد. والو با ساخت این کنترلر می خواست تا با ترکیب فلسفه موس و کنترلرها، تجربه متفاوت و راحت به بازیکن ها هدیه بدهد.

همچنین Bellinghausen افزود که استیم به دنبال راه هایی است تا دارندگان استیم کنترلر به سادگی بتوانند بازی های سازگار با دستگاه خود را پیدا کنند: «یکی از ساده ترین متودها این است که به مشتریان لیست ”معروف ترین بازی ها با استیم کنترلر” را بدهیم. خریداران جدید یا قدیمی به آسانی می توانند این عناوین را بیابند.» هم اکنون می توانید استیم کنترلر را با قیمت ۴۹.۹۹ دلار بخرید.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *