philips
اشتراک

فیلیپس با تلویزیون ۵۵ اینچی اندرویدی به جمع تولیدکنندگان OLED می پیوندد

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 1

نمایشگر OLED نسبت به LCD مزایای زیادی دارد که نوردهی مستقل پیکسل ها یکی از آن ها است. فیلیپس می گوید تلویزیون OLED اش مشکی را با خلوص تقریباً کامل و با حداکثر روشنایی ۵۴۰ نیت، سفیدی با روشنایی بالا خواهد داشت. البته از این نظر هنوز نسبت به تلویزیون OLED65E5 ال جی که ۶۵۰ نیت نور دارد، عقب تر است.

پنل این تلویزیون قادر است ۹۹ درصد استاندارد طیف رنگ DCI-P3 WCG را پوشش دهد و بنابراین می تواند ۲۲۵۰ تریلیون رنگ منحصر به فرد تولید کند. این پنل از رزولوشن ۴K بهره می برد که از بیش از ۴ میلیارد پیکسل تشکیل شده است. هر کدام از این پیکسل ها می توانند به طور مستقل وضوح و نور را تنظیم کنند که حاصل آن تصاویری واضح و با جزئیات خواهد بود.

تلویزیون ۹۰۱F فیلیپس دارای فناوری منحصر به فردی برای تنظیم کنتراست در بخش های مختلف تصویر به صورت جداگانه است. مثلاً کنتراست در بخش های تاریک به طور مستقل تنظیم می گردد تا جزئیات در آن بخش بهتر دیده شود. این تلویزیون از قابلیت HDR نیز برخوردار است.

یکی دیگر از ویژگی های تلویزیون OLED فیلیپس، سیستم صوتی ۶.۱ کاناله آن است که به صورت ۶ درایور در ساندبار زیر تلویزیون قرار گرفته اند و با توان ۳۰ وات قادرند صدایی بلند و با کیفیت ولید کنند. ۳ اسپیکر با فناوری حلقه نیز در پشت آن قرار دارند که می توانند صدای باس و فرکانس های پایین صوتی را تولید کنند.

این تولیزیون از اواخر سال جاری میلادی با قیمتی حدود ۳۵۰۰ یورو عرضه خواهد شد.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *