theta_sc_being_controlled_by_theta_sc_app-0-w600
اشتراک

مدل ارزان قیمت تر و کوچکتر دوربین ۳۶۰ درجه Theta S معرفی شد

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 1

کمپانی Ricoh به تازگی از مدل ارزان قیمت تر و کوچک تر دوربین ۳۶۰ درجه Theta S خود رونمایی کرده است که احتمالاً توجه دوست داران ویدیوهای ۳۶۰ درجه ای را به خود جلب خواهد کرد. این دوربین جدید که Theta SC نامیده شده، از لنزی با گشودگی دهانه f2.0 و سنسوری ۱۲ مگاپیکسلی بهره می برد و ویدیوهایی با رزولوشن ۱۰۸۰p به ثبت می رساند.

دوربین Theta SC با قیمت ۳۰۰ دلار عرضه می گردد و فروش رسمی آن از امروز در وب سایت Ricoh و سایر خرده فروشی ها آغاز گشته است. مهم ترین مسئله درباره Theta SC، سهولت استفاده از آن است که البته بهایی نیز به همراه داشته است.

theta_sc_being_controlled_by_theta_sc_app-0-w600

کیفیت نسبتاً پایین ویدیوهای ضبط شده با دوربین Theta S هنگام معرفی آن در یک سال پیش، قابل چشم پوشی به نظر می رسید اما چشم انداز دوربین های ۳۶۰ درجه از آن زمان دچار تغییرات فراوانی شده است و کمپانی هایی همچون سامسونگ، نیکن، کداک و چندین استارتاپ مختلف، از دوربین هایی رونمایی کرده اند که نه تنها همچون Theta S به سادگی مورد استفاده قرار می گیرند، بلکه کیفیت بهتری نیز به ارمغان می آورند.

در هر صورت، عرضه دوربینی ارزان تر و اندکی کوچک تر از سوی Ricoh امری مثبت تلقی می شود اما بعید است که Theta SC بتواند مرزهای تصویربرداری ۳۶۰ درجه ای را کنار بزند و صرفاً با محصولی میان رده طرف هستیم.

theta_sc_and_theta_s_cameras-0-w600 righthand_front-0-w600

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *