مسترکارت آمد
اشتراک

مستر کارت به ایران آمد

نویسنده: فروغ تاریخ: دسته بندی: اخبار 2

کارت های اعتباری بین المللی با عنوان مستر کارت هم زمان با هفته دولت در شعب مالی شرکت پست توزیع می گردد.

 

مسترکارت آمد

مستر کارت در ایران

 

وزیر ارتباطات و اطلاعات فناوری موضوع را اعلام کرد که همزمان با برداشته شدن تحریم ها و در پی توسعه تجارت بین‌المللی ایران فضا برای سازمان‌هایی از جمله پست، مخابرات، فناوری اطلاعات و شرکت زیرساخت که برای همکاری‌های بین‌المللی فراهم شده است و هم اکنون موفق شده‌ایم نیازمندی‌های مردم را با عملیاتی کردن کارت اعتباری بین‌المللی برطرف کنیم و هم زمان با هفته دولت در ۱۵۵ شعبه پستی کشور این طرح عملی می شود.

محمود واعظی اظهار داشت: پروژه ویژن کارت ایرانیان به عنوان نماینده شرکت مستر کارت در ایران با شرکت پست قرارداد منعقد کرده تا نیازمندی های مردم برای سفرهای خارجی، خرید مقالات خارجی و حضور در همایش های بین المللی از طریق کارت های اعتباری ممکن گردد.

شارژ اولیه این کارت ها با ده هزار دلار امکان پذیر است و به کمک آن ها می توان عملیات بانکی را انجام داد این کارت ها با اعتبار ده هزار دلار شارژ می شود

وی افزود: این کارت های اعتباری به صورت ریالی در شعب پست به فروش می رسد و دربیش از ۱۲۰ کشوری که مستر کارت در آنها معتبر است، اعتبار دارد.

به گفته واعظی، این اقدام طبق مجوز بانک مرکزی انجام شده است و وزارت ارتباطات و شرکت پست آمادگی همکاری با سایر شرکت‌هایی که در این زمینه تحت مجوز بانک مرکزی فعالیت می کنند را دارند.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *