jpg
اشتراک

هوآوی گوشی‌های خود را در هند می‌سازد

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: هوآوی 1

شرکت چینی هوآوی ظرف یک ماه آینده تولید گوشی‌های خود را کشور هند آغاز می‌کند. این شرکت امیدوار است با این کار بتواند سهم بزرگی از بازار پرسود کشور هند را به دست بگیرد.

هوآوی اعلام کرد به زودی تولید گوشی‌های خود را در کشور هند آغاز می‌کند. اولین گوشی که قرار است شرکت چینی هوآوی در هند بسازد مدلی از سریHonor است که هنوز مشخصات آن معلوم نیست با این حال پیش بینی می‌‎شود این محصول از قیمت ارزانی برخوردار باشد.

هوآوی در نظر دارد با همکاری شرکت Flex تا پایان سال ۲۰۱۷ سه میلیون دستگاه از گوشی‌های هوشمند خود را در هند تولید کند و اولین نمونه آن را در ماه اکتبر به بازار بفرستد.jpg

هوآوی همچنین با افتتاح بیش از ۲۰۰ مرکز جدید شبکه خدمات خود را در هند تقویت می‌کند و تا پایان ۲۰۱۶ قراردادهای جدیدی برای توزیع محصولاتش با ۵۰ هزار فروشگاه مختلف منعقد می‌سازد.

کشور هند یکی از بزرگترین بازارهای گوشی‌های تلفن همراه جهان را در اختیار دارد که می‌تواند سود سرشاری را عاید شرکت‌های تولیدکننده کند. به جز هوآوی شرکت‌های دیگری مثل گوگل و مایکروسافت نیز طرح‌هایی برای حضور فعال‌تر در این کشور اجرا کرده‌اند و اکنون هوآوی به عنوان بزرگترین تولیدکننده گوشی‌های تلفن همراه چین وارد میدان شده است.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *