dc534746bedee5e46525ddac13eb6aef_l
اشتراک

کیفیت اشتراک گذاری محتوای بهتر برای پلی استیشن ۴ پرو

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: سونی 1

پلی استیشن ۴ از سه سال پیش قابلیت جدیدی به همراه خود معرفی کرده بود. دسته Dual Shock 4 مجهز به کلید Share شده بود که با استفاده از آن کاربران قادر بودند تا لحظاتی از بازی های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. بعد از گذشت چند روز از معرفی نسخه تقویت شده پلی استیشن ۴ کم کم اخبار و بیشتری درباره آن منتشر می شود که پرده از قابلیت های جدید این کنسول بر میدارد. یکی از این قابلیت ها که مختص نسخه پرو پلی استیشن ۴ میباشد افزایش کیفیت قابلیت اشتراک گذاری محتواست که در ادامه مطلب به جزییات آن خواهیم پرداخت.

در حالی که تاکنون اشتراک گذاری محتوا در نسخه معمولی پلی استیشن ۴ در حالت ویدئویی محدود به کیفیت ۷۲۰p و در حالت اسکرین شات با کیفیت ۱۰۸۰p بوده است سونی در مصاحبه با سایت Polygon اعلام کرده که تنها در نسخه پرو پلی استیشن ۴ قابلیت اشتراک گذاری محتوا با کیفیت بالاتر امکان پذیر خواهد بود. کاربران پلی استیشن ۴ پرو قادر خواهند بود تا محتوای ویدئویی خود را با کیفیت ۱۰۸۰p و با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه به اشتراک بگذارند و تصاویر اسکرین شات نیز به کیفیت ۴k ارتقا پیدا کرده اند.

maxresdefault11068x601

پلی استیشن ۴ پرو که از ماه نوامبر و با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد همچنین قادر است تا بازی ها را با کیفیت ۱۰۸۰p و با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه broadcast کند. البته این کیفیت بسته به کیفیت شبکه اینترنت و همینطور شبکه ای که محتوا بر روی آن به اشتراک گذاشته می شود متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال سایت های یوتیوب و Dailymotion از کیفیت ۱۰۸۰p با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی میکنند در حالی که شبکه Twitch این کیفیت را تنها با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه پوشش می دهد.

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *