20841c085ab4d9560c5c631255d27e64 L - 10 گیگ اینترنت رایگان برای شرکت کنندگان در سرشماری
اشتراک

۱۰ گیگ اینترنت رایگان برای شرکت کنندگان در سرشماری

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

اختصاص ۲ گیگ اینترنت به ازای هر نفر یک راه تشویقی برای افزایش شرکت مردم در سرشماری اینترنتی است.حال حسین تهرانی رئیس  مرکز فناوری اطلاعات مرکز گفته است که این اینترنت رایگان می تواند تا حداکثر ۱۰ گیگ به ازای هر IP افزایش یابد.

حسین تهرانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به هماهنگی‌های انجام شده با وزارت ارتباطات با شرکتهای خدمات دهنده اینترنت برای اهدای دو گیگ اینترنت رایگان به مشارکت کنندگان در سرشماری اینترنتی گفت: این هماهنگی با همه اپراتور ها انجام شده است و شکل عمومی دارد.
وی افزود، به این ترتیب مشارکت کنندگان می‌توانند به انتخاب خود از دو گیگ  اینترنت اهدایی به شکل موبایلی یا  ثابت( ADSL) استفاده کنند.
این مقام مسئول ادامه داد،  کسانی که ثبت نام اینترنتی انجام داده اند، باید وارد وب سایت شرکت خدمات دهنده اینترنتی شده، کد آماری و تعداد اعضای خانوار خود  را وارد کنند. این اطلاعات از طریق وب سرویس مرکز امار تایید شده و ۲گیگ اینترنت به فرد تعلق میگیرد.
حسینی با اشاره به توافق با وزارت ارتباطات برای شروع اهدای دو گیگ اینترنت به مشارکت کنندگان در سرشماری از روز شنبه گفت:  این موضوع به این معنی نیست که کل فرایند از روز شنبه آغاز شود و ممکن است برخی شرکتهای خدمات دهنده اینترنتی با چند روز تاخیر این فرایند را تکمیل کنند.
رئیس  مرکز فناوری اطلاعات مرکز آمار با اشاره به تعلق گرفتن حداکثر ۱۰گیگابایت اینترنت به” آی پی” هایی که از آن اقدام به تکمیل اطلاعات در سایت سرشماری می‌شود، گفت: شرکتهای خدمات دهنده اینترنت برای جلو گیری از برخی سو استفاده‌های  احتمالی این پیشنهاد را مطرح کردند.
حسینی در رابطه با پرداخت هزینه ۲گیگ اینترنت به شرکتهای خدمات دهنده گفت: مسلما اجباری در کشور برای بخش خصوصی وجود ندارد و بنده دقیقا نمیدانم وزارت ارتباطات چگونه با این شرکتها برای پرداخت هزینه این طرح هماهنگی کرده است.
وی افزود: در برخی مناطق ممکن است افراد دسترسی به اینترنت نداشته باشند و با مراجعه به کافی نت ها یا دفاتر پیشخوان دولتی میتواند فرایند مشارکت در سرشماری اینترنتی را انجام دهند که از این طریق برای این دفاتر درآمد زایی نیز محقق می‌شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 28822 TechnoYab QR Code For: ۱۰ گیگ اینترنت رایگان برای شرکت کنندگان در سرشماری

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *