v20 1 - 3 ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید
اشتراک

۳ ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: ال جی

ال‌جی امسال شمشیر را برای رقیب هموطن خود، سامسونگ، از رو بسته بود. در ابتدای ۲۰۱۶ با معرفی G5 مستقیما به جنگ خانواده اس۷ رفت اما چیزی جز شکست نصیبش نشد. در نیمه دوم امسال V20 معرفی شد تا رقیبی برای Galaxy Note7 باشد. این بار شانس با ال‌جی یار بود و دست روزگار نوت۷ را از راه او کنار زد؛ فرصتی ارزشمند برای LG V20 تا به انتخاب اول فبلت‌دوستان اندرویدی تبدیل شود.
فروش V20 هنوز آغاز نشده، اما ال‌جی از همین حالا شروع به تبلیغ و معرفی ویژگی‌های برتر فبلت خود کرده است. در ادامه مطلب با سه ویژگی دوربین V20 آشنا می‌شوید که دانستن آنها هنگام عکاسی بسیار مفید واقع خواهد شد.

v20 2 300x169 - 3 ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

فوکوس کردن درست روی سوژه‌ها یکی از مهارت‌هایی است که برای ثبت عکس‌های خوب به آن نیاز دارید. اگر هنگام عکاسی ناحیه فوکوس را به درستی انتخاب نکنید نتیجه کار آنطور که می‌خواهید، از آب درنمی‌آید. ویژگی Focus Peaking دوربین V20 با برجسته کردن سوژه‌های فوکوس‌شده به شما کمک می‌کند تا بفهمید فوکوس به درستی انجام شده است یا خیر.

v20 3 300x146 - 3 ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

Tracking Focus ویژگی دیگر دوربین V20 است که زمان فیلم‌برداری به کمک شما می‌آید. با این ویژگی فقط باید سوژه مورد نظر خود را در تصویر لمس کنید تا در طول فیلم‌برداری دوربین V20 فوکوس کردن روی آن را ادامه دهد.

v20 1 300x168 - 3 ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

ویژگی Zoom Slider در حالت Expert فیلم‌برداری فعال می‌شود. به لطف دوربین دوگانه V20 قادرید به نرمی و با یک انگشت روی سوژه‌ها زوم کنید و دیگر نیازی به استفاده از دو انگشت برای زوم کردن روی تصویر نیست.

انتظار داریم LG V20 در ماه میلادی آینده با قیمتی حدود ۷۰۰ تا ۷۵۰ دلار وارد بازار شود، اما هنوز قیمت و تاریخ دقیق ورود آن به بازار ایران مشخص نیست.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 29078TechnoYab QR Code For: ۳ ویژگی دوربین LG V20 که از آنها بی‌خبرید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *