349ce6e317b265e4a7d221c514b17fbb XL - Gresso تلفن لوکس جدید خود را با بدنه ی تیتانیومی رونمایی کرد
اشتراک

Gresso تلفن لوکس جدید خود را با بدنه ی تیتانیومی رونمایی کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

Gresso یک شرکت بین المللی است که در سال ۱۹۹۹ با هدف تولید گوشی و لوازم جانبی های لوکس موبایل تاسیس شد. محصولات این کمپانی با در نظر گرفتن چند فاکتور که عبارتند از : مهندسی با فناوری بالا، مواد بسیار با کیفیت، مدل های بی نظیر در کنار تولید محدود و البته شیک و لوکس تولید میشوند. میتوان گفت که تمامی محصولات این کمپانی بسیار منحصر به فرد هستند و به طور محدودی در سراسر جهان عرضه میشوند. تلفن Meridian Diamond Edition، نام گوشی موبایل جدید کمپانی Gresso است که با هدف ایجاد توازن بین عملکرد بالا و استفاده از مواد فوق العاده با کیفیت تولید شده است و دارای طراحی کاملا مهندسی شده ای است. هر دکمه ی این گوشی از تیتانیوم درجه ی ۵ ساخته شده و بر روی هر دکمه یک الماس قرار گرفته است و همچنین بدنه ی این گوشی نیز تماما از تیتانیوم ساخته شده است.با تکنویابهمراه باشید.

یکی از نسخه های این محصول لوکس دارای کیبورد استیل ضد زنگ است در حالی که دیگر نسخه دارای بدنه ی پوشیده از تیتانویم مشکی به همراه کیبورد پوشیده از طلای ۱۸ عیار است. از این محصول تنها ۴۵۰ دستگاه تولید و روانه ی بازار خواهد شد و طبق گفته ی کمپانی، مونتاژ هر دستگاه Meridian Diamond Edition حدودا هجده ساعت طول میکشد. این محصول با ویژگی های مذکور دارای قیمت ۳۰ هزار دلاری است که برای یک گوشی موبایل فوق العاده گران محسوب میشود اما به هر حال نباید فراموش کرد که متریال های استفاده شده در این گوشی، بسیار گران قیمت هستند و Meridian نیز یک گوشی کاملا لوکس است.

در ماه اکتبر نیز کمپانی Gresso نسخه ای لوکس از آیفون ۷ اپل را رونمایی کرد که دارای بدنه ی تیتانیومی مشکی بود و در آن از یازده عدد الماس استفاده شده بود. از این محصول نیز تنها ۹۹۹ دستگاه تولید شد و با قیمت ۵۹۰۰ دلار وارد بازار شد. اگر به نظر شما این قیمت برای این محصول نسبتا کم به نظر میرسد و یک آیفون ۷ لوکس تر را با قیمتی فضایی تصور میکردید، آیفون ۷ دارای نسخه ی لوکس دیگری با مدل Black Diamond Edition است که توسط Gresso تولید شده و قیمتی معادل ۵۰۰ هزار دلار را دارد. پنل پشتی این مدل با ۱۴۵۰ الماس مشکی پوشیده شده است در حالی که بدنه ی این مدل نیز از جنس تیتانیوم درجه ی ۵ است.  نظر شما در مورد گوشی های لوکس و فوق گران قیمت این چنینی چیست و آیا خرید چنین محصولاتی توجیه منطقی دارد؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36503TechnoYab QR Code For: Gresso تلفن لوکس جدید خود را با بدنه ی تیتانیومی رونمایی کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *