olympic3
اشتراک

۵ اپلیکیشن برتر برای المپیک ۲۰۱۶ ریو

میلاد نویسنده: میلاد تاریخ: دسته بندی: اخبار 1

المپیک ۲۰۱۶ هم شروع شد. تلویزیون هر لحظه ما را در جریان اتفاق‌ها قرار می‌دهد، اما در جهان امروز تلویزیون کانال ارتباطی اصلی ما با مهم‌ترین رویدادهای جهان نیست؛ گوشی‌ها نقش مهم‌تری دارند.

The Olympics – Official App

olympic1

کمیته المپیک به جز Rio 2016 اپلیکیشن‌ رسمی دیگری هم دارد: The Olympics. اپلیکیشنی که نه فقط این مسابقات، بلکه همه المپیک‌ها را پوشش می‌دهد. برنامه بازی‌ها، نتایج، عکس‌ها و ویدئوی بازی‌ها را در این اپلیکیشن دنبال کنید. همچنین می‌توانید ورزش، تیم یا حتی بازیکن محبوبتان را هم جداگانه با این اپلیکیشن دنبال کنید. از دستش ندهید!

 

ESPN

olympic3

اپلیکیشن‌های ESPN بهترین اپلیکیشن‌های ورزشی موجود در بازار هستند. دلیل محبوبیتشان هم مشخص است: شرکت دیزنی سرمایه‌گذاری زیادی رویشان کرده که اپلیکیشنی با کاربری ساده، به‌روزرسانی‌های به‌موقع، و ظاهری شیک ارائه دهد. با وجود آن‌که ESPN جزو خبرگزاری‌های معرفی‌شده مسابقات نیست، اپلیکیشنش آن‌قدر خوب کار می‌کند که مشتری‌اش شوید.

 

Google

olympic2

بله، گوگل! چرا که نه؟ اپلیکیشن گوگل قابلیتی اضافه کرده است که با آن برنامه بازی‌ها، اطلاعات بازیکن‌ها و نتایج زنده را به راحتی جلوی چشمانتان قرار می‌دهد. با این اپلیکیشن هم‌چنین برنامه تلویزیونی ۳۰ کشور دنیا و ترندهای مربوط به المپیکِ‌ موتور جستجوی گوگل در اختیارتان قرار می‌گیرد.

 

Rio 2016 Social Hub

olympic4

اپلیکیشن دیگری از کمیته برگزاری مسابقات ریو ۲۰۱۶! با این اپلیکیشن می‌تواند به توییتر، اینستاگرام و فیسبوک ورزشکاران و دیگر اکانت‌های مربوط به المپیک وصل شوید، راهی ساده برای دنبال کردن ورزشکاران محبوبتان در المپیک!
فقط مشخص نیست چرا این اپلیکیشن فقط برای اندروید عرضه شده است.

Olympic Athletes’ Hub

olympic5

اپلیکیشنی که ورزشکاران در ریو دو ژانیرو از آن استفاده می‌کنند. نقشه دهکده المپیک، اخبار کمیته برگزاری، و خیلی از چیزهای دیگری که المپیکی‌ها نیاز دارند. این اپلیکیشن پشت پرده المپیک را نشانمان می‌دهد؛ چیزهایی مثل قوانین دوپینگ یا مقررات زندگی در دهکده المپیک. اگر می‌خواهید المپیک را از چشم ورزشکاران دنبال کنید، این اپلیکیشن را از دست ندهید.

 

 

این مطالب هم بخوانید


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *