apple airpods kit2 1500x1000 - 98 درصد دارندگان AirPods اپل از خرید این محصولات رضایت دارند
اشتراک

۹۸ درصد دارندگان AirPods اپل از خرید این محصولات رضایت دارند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

هدفون‌های بی‌سیم و بلوتوث کمپانی اپل که با نام «ایرپادز» شناخته می‌شوند، قطعا یکی از نوآورترین محصولات صوتی در چند سال گذشته به حساب می‌آیند. از عرضه این محصولات به بازار تا به امروز حدود چندین ماه می‌گذرد و براساس اخبار منتشر شده، ایرپادزها توانسته‌اند به فروش خوبی نیز دست یابند.

98 of AirPod owners are satisfied with the product - 98 درصد دارندگان AirPods اپل از خرید این محصولات رضایت دارند

اما موسسه Creative Strategies and Experian گزارش داده است که براساس تحقیقات انجام گرفته توسط آنها، ۹۸ درصد از دارندگان ایرپادز از خرید این محصولات رضایت دارند. در طی این تحقیق ۹۴۲ نفر از خریداران ایرپادزها مورد پرسش قرار گرفتند که ۸۲۲ درصد از آنها، از خرید ایرپادزها «رضایت کامل» داشتند و ۱۶ درصد نیز از خرید این محصولات «راضی» بودند و ۲ درصد بقیه نیز اعلام کردند که از خرید هدفون‌های بلوتوث اپل رضایت ندارند.

۹۸ درصد رضایت کاربران از Airpods، قطعا برای کوپرتینویی‌ها خوشایند خواهد بود و یک رکورد جدید برای آنها محسوب می‌شود. پیش از این، اولین آیفون اپل در سال ۲۰۰۷ توانست نظر مثبت ۹۲ درصد از خریداران را به خود جلب کند و بعدها نیز آیپدها توانستند این رقم را تا ۹۵ درصد نیز ارتقا دهند. آخرین میزان رضایت از محصولات اپل برای ساعت‌های هوشمند این کمپانی به ثبت رسیده است که در آن ۹۷ درصد از خریداران اپل واچ اعلام کردند که از خرید این محصولات رضایت دارند.

98 of AirPod owners are satisfied with the amount of time it takes to charge the wireless earphones - 98 درصد دارندگان AirPods اپل از خرید این محصولات رضایت دارند

موسسه Creative Strategies and Experian همچنین از خریداران ایرپادزها خواسته بود تا به بارزترین مشخصات این محصولات نیز اشاره کنند. برای مثال، ۹۳ درصد از خریداران پاسخ دادند که برخلاف تصور رایج، ایرپادزها از گوش آنها به زمین نمی‌افتند. ۹۵ درصد نیز اعلام کردند که از عمرباتری ایرپادزها و راحتی آنها رضایت دارند. ۹۷ درصد نیز رضایت خود را از اتصال بلوتوثی این محصولات به آیفون‌ها ابراز کردند و در نهایت ۹۸ درصد از خریداران گفتند که به خاطر شارژ سریع ایرپادزها، آنها از خرید خود راضی هستند.

در آزمون بعدی از خریداران Airpods خواسته شد تا کلماتی که بیانگر رضایت آنها از خرید این محصولات است را بنویسند. کلمات نوشته شده به شرح زیر هستند:

  • مناسب
  • جادویی
  • کیفیت صدا
  • راحت
  • عشق
  • صدای خوب
  • عمر باتری

اینکه کوپرتینویی‌ها توانسته‌اند محصولی را تولید کنند که تاکنون رضایت ۹۸ درصد از خریداران را به خود جلب کرده است، نشان از آشنایی بسیار مناسب اپل با نیازهای بازار و مشتریان دارد؛ زیرا ساخت محصولی که بتواند در اولین عرضه خود به بازار، تا این حد خریداران خود را راضی نگه دارد، قطعا کار آسانی نیست و یک شناخت بالا از نیازهای بازار و مشتریان را می‌طلبد. ایرپادزهای اپل همچنین توانستند نمره ۷۵ را از خریداران خود در زمینه توصیه به خرید کسب کنند. این رقم برای آیفون‌ها در سال ۲۰۰۷، حدود ۷۲ بوده است.

نظر شما در مورد ایرپادزهای اپل چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57528TechnoYab QR Code For: ۹۸ درصد دارندگان AirPods اپل از خرید این محصولات رضایت دارند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *