91438c07 5a36 46c8 b7f4 43fe2b25b6d8 - AMD در نمایشگاه کامپیوتکس محصولات جدید معرفی میکند
اشتراک

AMD در نمایشگاه کامپیوتکس محصولات جدید معرفی میکند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

AMD که دو هفته پیش اعلام کرده بود با شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ از «جدیدترین محصولات» خود رونمایی می‌کند، به‌تازگی منظور دقیق خود از این عبارت را مشخص کرده است.

بنا به اعلام AMD، این شرکت در نمایشگاه کامپیوتکس از پردازنده‌های جدید رایزن (به احتمال زیاد پردازنده‌ی ۱۶ هسته‌ای تردریپر)، کارت‌های گرافیک رادئون وگا Frontier Edition (مدل بالارده‌ی مرجع، ساخت خود AMDD) و پردازنده‌های سرور با نام اپیک (Epycc) رونمایی خواهد کرد. با توجه به اهمیت بالای محصولاتی که قرار است در تایپه معرفی شوند، AMD مراسم خود را به‌صورت زنده پخش خواهد کرد.

12f7cdb5 feaa 4011 82e4 eab6aad6f8cd - AMD در نمایشگاه کامپیوتکس محصولات جدید معرفی میکند

در بیانیه‌ی مطبوعاتی AMD درباره‌ی حضور در کامپویتکس ۲۰۱۷ آمده است:

AMD در کامپیوتکس ۲۰۱۷ در تایپه، کنفرانس خبری همراه با پخش زنده‌ی ویدئویی برگزار خواهد کرد. مراسم روز چهارشنبه ۳۱ می ۲۰۱۷، ساعت ۱۰ صبح به وقت محلی برگزار خواهد شد. این مراسم یک ساعت به‌ طول خواهد انجامید و در جریان آن، AMD به‌ همراه شرکای خود درباره‌ی محصولات فعلی و آینده‌ی شرکت صحبت خواهد کرد. در جریان این مراسم از سخت‌افزار جدید توسط شخص دکتر لیزا سو، ریاست و مدیرعامل AMD، رونمایی خواهد شد.

پخش زنده‌ی اینترنتی مراسم از طریق صفحه‌ی مخصوص نمایشگاه کامپیوتکس در وب‌سایت AMD قابل مشاهده است. همچنین ویدئوی جمع‌بندی مراسم، ساعاتی بعد از اتمام کنفرانس روی وب‌سایت AMD قرار خواهد گرفت.

نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۷ کمتر از سه روز دیگر در شهر تایپه تایوان آغاز به‌ کار خواهد کرد.

منبع ETEKNIX


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 61668TechnoYab QR Code For: AMD در نمایشگاه کامپیوتکس محصولات جدید معرفی میکند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *