5552 w600 600x450 - Groove Music مایکروسافت برای iOS به روزرسانی شد
اشتراک

Groove Music مایکروسافت برای iOS به روزرسانی شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اگرچه Groove Music محبوبیت چندان زیادی میان کاربران iOS ندارد، اما اقدامات مستمر مایکروسافت برای به روز رسانی و ارتقای تجربه کاربری این موزیک پلیر در این پلتفرم واقعا تحسین برانگیز است.

مایکروسافت در آخرین نسخه Groove Music برای آیفون و آیپد تغییرات متعددی را در ناوبری اپلیکیشن اعمال کرده و به رفع مشکلاتی پرداخته که اعتراض کاربران را در نسخه های قبلی برانگیخته بودند.

555 - Groove Music مایکروسافت برای iOS به روزرسانی شد

شاید مهم ترین تغییری که در این نسخه مشاهده می شود، تسهیل دسترسی به بخش های مختلف موزیک پلیر باشد. Groove Music جدید حالا دسترسی راحت تری به آخرین موزیک های پخش شده را برایتان فراهم می کند، و ضمنا تب «Your Groove» با تب دیگری موسوم به «Recommended» یا همان موزیک های پیشنهادی جایگزین شده است.

همچنین برای دسترسی هر چه آسان تر به آهنگ ها شاهد یک تب جدید به نام My Music در کتابخانه موزیک اپلیکیشن هم هستید. تمامی آلبوم ها، هنرمندان و آهنگ ها به طور منظم در تب My Music طبقه بندی شده اند تا بی معطلی و به سرعت موارد مطلوب خود را پیدا نمایید.

اما با وجود این تغییرات، تنها قابلیتی که جای خالی اش هنوز در Groove Music احساس می شود پشتیبانی از پخش ویدیوهاست. متأسفانه مایکروسافت هنوز در مورد اضافه شدن یا نشدن این قابلیت صحبتی به میان نیاورده، و مشخص نیست که آیا در نهایت تصمیم به ارائه آن در اپلیکیشن می گیرد یا خیر.

آخرین نسخه Groove Music برای iOS را می توانید همین حالا از اپ استور دریافت کنید.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 57617TechnoYab QR Code For: Groove Music مایکروسافت برای iOS به روزرسانی شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *