8868e3eb4ae1f7bc5969ab7ae1ee86e4 L - IFA 2016:ایسر اولین لپ تاپ منحنی جهان را معرفی کرد!
اشتراک

IFA 2016:ایسر اولین لپ تاپ منحنی جهان را معرفی کرد!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

با آغاز به کار نمایشگاه IFA 2016،محصولاتی معرفی شده اند که به واقع همگان را غافلگیر کرده است.از آنجایی که اخبار مربوط به نمایشگاه کم نیست،بدون مقدمه به سراغ اخبار می رویم.برای مشاهده یکی از عجیب ترین کامپیوترهای جهان،با ما همراه باشید!

کمپانی چند ملیتی “ایسر” (Acer) نیز در نمایشگاه IFA 2016 حضور یافته و اینبار محصولاتی را به نمایش گذاشته است که با دیگر قطعات و کامپیوترهای معمول بسیار متفاوت است!ایسر تولید کننده کامپیوترهای درنده گیمینگ (Predator) است. Predator 21 X نوت بوک جدید ایسر است که برای اولین بار در جهان از یک نمایشگر منحنی بهره می برد.این لپ تاپ فوق پیشرفته دارای ظاهری بسیار مدرن،عجیب و جذاب است.یک نمایشگر ۲۱ اینچی با پنلی از جنس IPS،دقت ۲۵۶۰×۱۰۸۰ پیکسل را ارائه می دهد.

درنده جدید ایسر به به سخت افزار و فناوری ردیابی چشم انسان (Tobii ) مجهز گشته و ایسر نیز آب و تاب آن را زیاد کرده است.افزایش سنسورهای مادون قرمز،رابط های نرم افزاری و…این فناوری را در این لپ تاپ به شدت تقویت کرده است.این لپ تاپ از پردازنده های نسل هفتم اینتل،KabyLake،برخوردار بوده و دو عدد کارت گرافیک GTX1080 در پیکربندی SLI برای آن در نظر گرفته شده است.نمایشگر منحنی (Curved) در این محصول به فناوری G-Sync مجهز شده است.

ACERCURVED 1 300x225 - IFA 2016:ایسر اولین لپ تاپ منحنی جهان را معرفی کرد!

صفحه کلید مکانیکی دارای RGB LED در این لپ تاپ به فناوری Cherry MX تجهیز شده است.ایسر از یک سامانه خنک کننده بسیار توانمند بهره گرفته است که قسمتی از کابینت آن به صورت شفاف بوده و یکی از فن ها قابل رویت است.۵ فن در Predator 21 X به تهویه قطعات رسیدگی می کنند.این سیستم خنک کننده به خوبی مهندسی شده است.این فن ها به فناوری AeroBlade مجهز گشته و اگزوزهای اصلی در قسمت عقب نوت بوک قرار گرفته است.

COOLERACER 300x225 - IFA 2016:ایسر اولین لپ تاپ منحنی جهان را معرفی کرد!

سیستم صوتی این لپ تاپ از آرایش ۴.۲ برخوردار است.۴ اسپیکر در اطراف و دو عدد ساب ووفر برای آن در نظر گرفته شده است!شدت انحنا در این لپ تاپ ۱۸۰۰R است.ایسر ۳ لپ تاپ گیمینگ دیگر را در IFA 2016 رونمایی کرده است که به آنها نیز خواهیم پرداخت.این نوت بوک اولین محصول منحنی در جهان بوده و اولین نوت بوک قدرتمندی است که از پردازنده های نسل هفتم اینتل جهان بهره می برد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 23008TechnoYab QR Code For: IFA 2016:ایسر اولین لپ تاپ منحنی جهان را معرفی کرد!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *