1 77 - اینستاگرام دیگر گرفتن اسکرین شات از استوری را گزارش نمی‌دهد
اشتراک

اینستاگرام دیگر گرفتن اسکرین شات از استوری را گزارش نمی‌دهد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

در اوایل سال جاری، اینستاگرام یک ویژگی جدید را برای گزارش دادن گرفتن اسکرین شات از استوری کاربران آزمایش کرد. بر این اساس، اگر شخصی از استوری یک کاربر در اینستاگرام اسکرین شات می‌گرفت، نوتیفیکیشنی برای آن کاربر ارسال و از این اتفاق مطلع می‌شد. حالا به نظر می‌رسد اینستاگرام دیگر قصد ندارد از ویژگی استفاده کند.

با توجه به اخبار منتشر شده، Instagram تایید کرده که مراحل آزمایشی گزارش دادن گرفتن اسکرین شات از استوری را به پایان رسانده است. تاکنون خبر رسمی از سوی اینستاگرام در این مورد اعلام نشده، اما احتمالا دیگر شاهد این ویژگی نخواهیم بود و این خبر خوبی برای کسانی است که می‌خواهند از استوری یک کاربر اسکرین شات گرفته و آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند یا آن را برای خود نگه دارند.

گرفتن اسکرین شات از استوری بدون ارسال گزارش

در حالی که ویژگی ارسال نوتیفیکیشن برای کاربر در صورت گرفتن اسکرین شات از استوری ، ویژگی جالبی بود، اما به سرعت راه‌هایی برای دور زدن آن کشف شد. اسکرین شات گرفتن پس از فعال کردن حالت پرواز (Airplane Mode)، غیر فعال کردن وای فای و اتصال به تلفن همراه و سپس گرفتن اسکرین شات و یا دانلود استوری از وب سایت اینستاگرام از جمله راه‌هایی بودند که برای دور زدن این قابلیت کشف شدند.

البته گفته می‌شود اینستاگرام، ویژگی ارسال نوتیفیکیشن برای اسکرین شات گرفتن از پیام های خصوصی کاربران در دایرکت را نگه می‌دارد، اما دیگر خبری از این قابلیت برای استوری‌ها نخواهد بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 84775TechnoYab QR Code For: اینستاگرام دیگر گرفتن اسکرین شات از استوری را گزارش نمی‌دهد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *