3f0c80f4a516309afbd7e77829306add XL - Rogue One: Star Wars چگونه صدر باکس آفیس را گرفت؟
اشتراک

Rogue One: Star Wars چگونه صدر باکس آفیس را گرفت؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: باکس آفیس

Rogue One: A Star Wars Story (گروه سرکش: داستانی از جنگ های ستارگان)، بلاخره اکران شد و همانطور که مانند دیگر فیلم های جنگ ستارگان ازش انتظار میرفت با استقبال بسیار خوب طرفداران روبرو شد. این فیلم در بیش از ۴ هزار سینما اکران شده است و موفق شده در طول تنها سه روز بیش از ۱۵۵ میلیون دلار فروش داشته باشد.با تکنویابهمراه باشید.

Rogue One در واقع اولین فیلم فرعی از جنگ ستارگان است که داستان آن از پیش از سه گانه استاروارز روایت می شود. اگر از طرفدارن این مجموعه باشید، میدانید که در فیلم اول، شورشی ها نقشه ستاره مرگ را دزدیده بودند. Rogue One که داستان پیش از آن فیلم است، نشان میدهد که جین ارسو، شخصیت اصلی فیلم و گروهی از شورشی ها چگونه در یک ماموریت نفس گیر، برای دزدین نقشه اقدام می کنند. با آنکه میدانیم ماموریت موفقیت آمیزی است اما روایت داستان و اتفاقاتی که در این بین رخ میدهد بسیار جذاب است. فلیسیتی جونز بازیگر نقش جین ارسو در رابطه با فیلم میگوید: “شما عاشق شورشی های جدید خواهید شد، چون هرکدام از آنها عیب و نقص و تاریخچه خودشان را دارند.”

کارگردان این فیلم گرت ادوارد است که پیش از این فیلم های Monsters و Godzilla را کارگردانی کرده بود. بازیگران اصلی  Rogue One فلیسیتی جونز (در نقش جین ارسو)، دیه‌گو لونا (کاسین اندرو)، دانی ین (چیروت اموی) و بن مندلسون (اورسون کرنیک) هستند. این فیلم با یک بودجه ۲۰۰ میلیون دلاری توسط شرکت فیلم سازی دیزنی ساخته شده است و میتوان پیش بینی کرد که در کمتر از یک هفته اکران این فیلم، این مبلغ جبران خواهد شد و بدون شک با شروع تعطیلات کریسمس، استقبال طرفداران از این هم بیشتر خواهد شد. فیلم دوم این مجموعه فرعی (هشتمین فیلم از مجموعه کلی) در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد که داستان هان سولو را به تصویر میکشد. کارگردانی این فیلم را جورج لوکاس خالق استاروارز به عهده دارد.


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 36226 TechnoYab QR Code For: Rogue One: Star Wars چگونه صدر باکس آفیس را گرفت؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *