81090b34 1580 4355 8924 9a7c3581dbb5 - نامزدهای مراسم Bafta 2018 مشخص شدند
اشتراک

نامزدهای مراسم Bafta 2018 مشخص شدند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

ساعاتی پیش،‌ نامزدهای مراسم بفتا ۲۰۱۸، مشخص شدند که در میان آنها فیلم جدید گیرمو دل تورو با نامزدی در ۱۲ بخش، بیشترین نامزدی را به خود اختصاص داده است. فیلم Darkest Hour با بازی گری اولدمن که اخیرا در مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۸، جایزه بهترین بازیگر مرد را از آن خود کرد به همراه فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri با ۹ نامزدی و فیلم Blade Runner 2049 که در مراسم گلدن‌ گلوب به آن توجهی نشده بود،‌ با ۸ نامزدی، در مکان‌های بعدی قرار دارند. نکته بسیار جالب در مراسم امسال، نامزدی فیلم فروشنده اصغر فرهادی در بخش بهترین فیلم خارجی زبان است که امیدواریم اثر فوق‌العاده کارگردان ارزنده کشورمان، در این مراسم هم موفق به دریافت جایزه شود.

برندگان Bafta ۲۰۱۸ در تاریخ یک‌شنبه، ۱۸ فوریه (۲۹ بهمن) در مراسمی به میزبانی جوانا لاملی مشخص می‌شوند. در ادامه می‌توانید فهرست کامل نامزدهای بخش‌های مختلف را مشاهده کنید:

بهترین فیلم:

  • Call Me By Your Name
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم بریتانیایی:

  • Darkest Hour
  • The Death of Stalin
  • God’s Own Country
  • Lady Macbeth
  • Paddington 2
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان:

  • دنی ویلنو برای فیلم Blade Runner 2049
  • لوکا گوادانینو برای فیلم Call Me By Your Name
  • کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
  • گیرمو دل‌تورو برای فیلم The Shape of Water
  • مارتین مک‌دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر زن نقش اول:

  • آنت بنینگ برای فیلم Film Stars Don’t Die in Liverpool
  • فرانسیس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • مارگو رابی برای فیلم I, Tonya
  • سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
  • سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

بهترین بازیگر مرد نقش اول:

  • دنیل دی‌لوییس برای فیلم Phantom Thread
  • دنیل کالویا برای فیلم Get Out
  • گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
  • جیمی بل برای فیلم Fim Stars Don’t Die in Liverspool
  • تیموتی کالامت برای فیلم Call Me By Your Name

بهترین بازیگر زن نقش مکمل:

  • آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya
  • کریستین اسکات توماس برای فیلم Darkest Hour
  • لاوری متکلف برای فیلم Lady Bird
  • لزلی منویل برای فیلم Phantom Thread
  • اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین بازیگر مرد نقش مکمل:

  • کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
  • هیو گرانت برای فیلم Paddington 2
  • سم راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
  • ویلم دفو برای فیلم The Florida Project
  • وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین اثر اول یک نویسنده، کارگردان یا تهیه‌کننده بریتانیایی:

  • The Ghoul – گرت تانلی، جک هیلی گاتمن و تام میتن
  • I Am Not a Witch – رونگانو نیونی،‌ امیلی مورگان
  • Jawbone – جانی هریس، توماس نپر
  • Kingdom of Us – لوسی کوئن
  • Lady Macbeth – الیس بیرچ، ویلیام اولدروید، فودلا کرونین اورایلی

بهترین فیلم خارجی زبان:

  • Elle
  • First They Killed My Father
  • The Handmaiden
  • Loveless
  • The Salesman

بهترین مستند:

  • City of Ghosts
  • I Am Not Your Negro
  • Icarus
  • An Inconvenient Sequel
  • Jane

بهترین فیلم انیمیشن:

  • Coco
  • Loving Vincent
  • My Life As a Courgette

بهترین فیلم‌نامه اوریجینال:

  • Get Out
  • I, Tonya
  • Lady Bird
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی:

  • Call Me By Your Name
  • The Death of Stalin
  • Film Stars Don’t Die in Liverpool
  • Molly’s Game
  • Paddington 2

بهترین موسیقی اوریجینال:

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • Phantom Thread
  • The Shape of Water

بهترین فیلم‌برداری:

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین تدوین:

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین طراحی صحنه:

  • Beauty and the Beast
  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • Dunkirk
  • The Shape of Water

بهترین طراحی لباس:

  • Beauty and the Beast
  • Darkest Hour
  • I, Tonya
  • Phantom Thread
  • The Shape of Water

بهترین چهره‌پردازی:

  • Blade Runner 2049
  • Darkest Hour
  • I, Tonya
  • Victoria & Abdul
  • Wonder

بهترین صداگذاری:

  • Baby Driver
  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Star Wars: The Last Jedi

بهترین جلوه‌های ویژه:

  • Blade Runner 2049
  • Dunkirk
  • The Shape of Water
  • Star Wars: The Last Jedi
  • War for the Planet of the Apes

بهترین انیمیشن کوتاه بریتانیایی:

  • Have Heart
  • Malmoon
  • Poles Apart

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی:

  • Aamir
  • Cowboy Dave
  • A Drowning Man
  • Work
  • Wren Boys

بهترین ستاره نو ظهور (برنده این بخش بر اساس رای عموم انتخاب می‌شود):

  • دنیل کالوویا
  • فلورسن پوگ
  • جاش اکانر
  • تسا تامپسون
  • تیموتی کالامت
منبع IGN


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 77207TechnoYab QR Code For: نامزدهای مراسم Bafta 2018 مشخص شدند





این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *