044ddb01 6c2d 4acc aec8 ea945122255b - قیمت آیفون‌های قبلی با معرفی ‌آیفون‌های جدید اپل ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد
اشتراک

قیمت آیفون‌های قبلی با معرفی ‌آیفون‌های جدید اپل ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اپل قیمت پرچم‌دارهای سال گذشته‌اش را ۱۰۰ دلار کاهش داد؛ این کاهش قیمت به این معنی است که هم‌اکنون آیفون ۷ با قیمت ۵۴۹ دلار و آیفون ۷ پلاس با قیمت ۶۶۹ دلار به‌ فروش می‌رسند. سال گذشته قیمت آیفون ۶s و ۶s پلاس ۱۰۰ دلار کاهش یافت و اکنون با تخفیف ۱۰۰ دلاری جدید، قیمت این دو گوشی به‌ترتیب به ۴۴۹ و ۵۴۹ دلار رسیده است. همچنین تخفیف ۵۰ دلاری برای آیفون SE ارائه شده که باعث می‌شود قیمت آن به ۳۴۹ دلار برسد.

اگر علاقه‌ای به خرید آخرین پرچم‌دارهای اپل ندارید، اکنون زمان مناسبی است که پرچم‌دارهای قبلی را با قیمتی کمتر خریداری کنید. البته باید در نظر داشته باشید که قیمت‌های نهایی به کشوری که در آن زندگی می‌کنید و میزان مالیات نیز بستگی دارد. ضمنا قیمت‌‌های مشخص شده توسط اپل با قیمت‌های پیشنهادی اپراتورها نیز تفاوت خواهد داشت.

در تصویر زیر قیمت مدل‌های مختلف آیفون را مشاهده می‌کنید:

4326e08c cbe2 4722 a763 771703e00117 - قیمت آیفون‌های قبلی با معرفی ‌آیفون‌های جدید اپل ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

لازم به ذکر است که تمام این مدل‌ها به نسخه‌ی یازدهم iOS، که نوزدهم سپتامبر عرضه خواهد شد نیز بروزرسانی می‌شوند. شاید همین مسئله انگیزه‌ی دیگری باشد برای خرید مدل‌های قبلی آیفون. اما به‌ خاطر داشته باشید این بروزرسانی‌ها برای همیشه ارائه نخواهند شد.

دو سال پیش، اپل برنامه‌ی ارتقاء آیفون را شروع کرد که به کاربران اجازه می‌دهد هر سال بدون وساطت اپراتور‌ها و به‌طور مستقیم نسخه‌ی آنلاک آخرین مدل آیفون را خریداری کنند. اگر از پس هزینه‌ی خرید یک آیفون جدید برمی‌آیید، می‌توانید به آسانی آن‌ را خریداری کنید. اما اگر به‌ دنبال یک گزینه‌ی منطقی‌تر هستید یا علاقه ندارید از اپراتورتان گوشی بخرید، میتوانید در برنامه‌ی ارتقاء آیفون اپل شرکت کنید. این برنامه به شما اجازه می‌دهد آیفون قبلی خود را تحویل دهید و یک آیفون جدید بخرید و مبلغی را به‌صورت ماهانه پرداخت کنید. تصویر زیر مبلغ اقساط دوازده ماهه را برای مدل‌های جدید در برنامه‌ی ارتقاء آیفون نشان می‌دهد.

01041f1c 6224 4afc 8a01 c727278a00b7 - قیمت آیفون‌های قبلی با معرفی ‌آیفون‌های جدید اپل ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

در نهایت، به یاد داشته باشید امسال، برای اولین بار اپل در حال فروش هم‌زمان هشت مدل مختلف آیفون است. سال گذشته این تعداد به پنج مدل محدود بود.

منبع VENTURE BEAT


دسترسی آسان به این مطلب:
http://technoyab.com/?p= 71109TechnoYab QR Code For: قیمت آیفون‌های قبلی با معرفی ‌آیفون‌های جدید اپل ۱۰۰ دلار کاهش پیدا کرد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *