تکنویاب | اخبار تکنولوژی

2100 620x328 - آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس 8 در ایران
اشتراک

آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ در ایران

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

در این مطلب قصد داریم آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ را در بازار ایران بررسی کنیم. گوشی پرچمدار Samsung حدود یک ماه و نیم پیش وارد بازار کشورمان شد و اکنون قیمت آن‌ها به ثبات نسبی رسیده است.

گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۸ (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس ۸ پلاس از اواخر فرودین امسال به بازار ایران راه پیدا کرد و در ابتدا با قیمت بسیار بالایی به فروش می‌رسید. این دو گوشی پرچمدار در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت با قیمت بیشتر از ۳ میلیون تومانی فروخته می‌شد اما اکنون، زودتر از پیش‌بینی‌های انجام شده شاهد به ثبات رسیدن قیمت آن‌ها هستیم.

1158 620x492 - آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس 8 در ایران

در جدول زیر می‌توانید آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ را در بازار ایران مشاهده کرده و آن را با کشورهای آمریکا، هند و امارات مقایسه کنید. به نظر می‌رسد اگر قصد خرید این گوشی‌های فوق‌العاده را دارید، اکنون زمان مناسب آن فرا رسیده و می‌توانید پرچمداران جدید سامسونگ را با قیمت واقعی‌ و منطقی‌تری خریداری کنید.

مقایسه قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ در ایران با کشورهای دیگر

گوشیقیمت در ایران با گارانتی همراه سرویس خاورمیانهقیمت در ایران با گارانتی مایکروتلقیمت در آمریکاقیمت در اماراتقیمت در هند
گلکسی اس ۸۲ میلیون و ۴۹۵ هزار تومان۲ میلیون و ۷۷۰ هزار تومان۷۲۵ دلار (۲ میلیون و ۷۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان بدون مالیات)۲ هزار و ۷۹۹ درهم (۲ میلیون و ۸۹۴ هزار تومان)۵۷ هزار و ۹۰۰ روپیه (۳ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان)
گلکسی اس ۸ پلاس۲ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان۸۲۵ دلار (۳ میلیون و ۸۵ هزار و ۵۰۰ دلار بدون مالیات)۳ هزار و ۹۹ درهم (۳ میلیون و ۹۲۸ هزار تومان)۶۴ هزار و ۹۰۰ روپیه (۳ میلیون و ۷۶۴ هزار تومان)


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 62099TechnoYab QR Code For: آخرین قیمت سامسونگ گلکسی اس ۸ در ایران

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *