تاج و تخت
اشتراک

آرزوی بازیگر «بازی تاج و تخت» / بازی در نقش جین باند در کنار دی‌کاپریو

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: فیلم

بازی در نقش نسخه زن مامور ۰۰۷ کنار لئوناردو دی‌کاپریو رویای دست‌نیافتنی امیلیا کلارک است.

به گزارش تکنویاب به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، ستاره سریال «بازی تاج و تخت» هم به جمع مشتاقان حضور در سری فیلم‌های «جیمز باند» پیوست. این بازیگر در این باره گفت: «من رویاهای تحقق‌نیافتۀ بسیاری دارم. دوست دارم نقش جین باند را در فیلمی بازی کنم که لئوناردو دی‌کاپریو بازیگر مرد آن است.»

این بازیگر هنگام تبلیغ فیلم جدید خود به نام «من پیش از تو» این حرف‌ها را بیان کرد. کلارک در این فیلم برای نخستین بار نقش اصلی یک درام عاشقانه را بازی می‌کند.

نخستین کسی که بحث درباره مامور ۰۰۷ زن (جین باند) را مطرح کرد، جیلین اندرسون ستاره «پرونده‌های ایکس» بود. این بازیگر هفته گذشته پوستری را در توئیتر منتشر کرد که او را در نقش نسخه زن جیمز باند با نام جین باند نشان می‌داد.

تا اینجای کار هیچ‌ بازیگری به اندازه دنیل کریگ از سوی هواداران جیمز باند برای بازی در این نقش حمایت نمی‌شود. شاید یافتن یک بازیگر بریتانیایی که به خوبی از عهده ایفای این نقش برآید کار سختی باشد. در حال حاضر تام هیدلستون، آیدان ترنر، ادریس البا و دیمین لوئیس از گزینه‌های محتمل جایگزینی کریگ هستند.

سم مندس کارگردان «اسکای فال» و «اسپکتر» به تازگی گفت که انتخاب بازیگر جیمز باند تنها برعهده باربارا بروکولی تهیه‌کننده فیلم است و انتخاب نهایی او آن چیزی نیست که شما انتظار دارید.

شاید غیرمنتظره‌ترین خبر پس از تمام این گمانه‌زنی‌ها دیدن نام دنیل کریگ در فیلم بعدی جیمز باند باشد. با اینکه این بازیگر اعلام کرده است که دیگر تمایلی به بازی در این نقش ندارد، اما در حقیقت به صورت رسمی از بازی در این فیلم کناره نگرفته است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 11010 TechnoYab QR Code For: آرزوی بازیگر «بازی تاج و تخت» / بازی در نقش جین باند در کنار دی‌کاپریو

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *