iphone 8 concept - آیفون‌های سال آینده نمایشگر خمیده و بدون حاشیه دارند
اشتراک

آیفون‌های سال آینده نمایشگر خمیده و بدون حاشیه دارند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

یک موسسه تحقیقاتی اطلاعاتی دریافت کرده است که مشخص می‌کند آیفون‌های ۲۰۱۷ اپل از نمایشگر‌های خمیده و بدون حاشیه بهره می‌برند ضمن اینکه اندازه نمایشگر آنها نیز نسبت به نسل فعلی بزرگ‌تر خواهد شد.

اپل خوب می‌داند کاربران منتظر معرفی آیفونی خاص و هیجان انگیز در سال آینده هستند؛ آیفونی انقلابی که با آن قرار است تولد ۱۰ سالگی گوشی‌های هوشمند اپل را جشن بگیرند.

کارشناسان موسسه تحقیقاتی Barclays در جدیدترین اظهار نظر خود گفته‌اند اپل سال آینده از دو آیفون ۵ و ۵.۸ اینچی، که نمایشگرهای خمیده و بدون حاشیه دارند، رونمایی خواهد کرد. منبع این شایعه به Barclays گفته است طراحی بدون حاشیه به آیفون‌های ۲۰۱۷ امکان می‌دهد تا بدون افزایش ابعاد از نمایشگرهای بزرگ‌تری استفاده کنند. اگرچه هنوز طراحی iPhone 8 و iPhone 8 Plus نهایی قطعی نشده است، این موسسه اعتقاد داد در نهایت نمایشگر آیفون ۸ از ۴.۷ به ۵ اینچ و آیفون ۸ پلاس از ۵.۵ به ۵.۸ اینچ افزایش خواهد یافت.

iphone 8 concept 300x205 - آیفون‌های سال آینده نمایشگر خمیده و بدون حاشیه دارند

در این گزراش آمده است است تنها مدل ۵.۸ اینچی آیفون ۸ نمایشگر OLED خواهد داشت که روشن‌تر، شفاف‌تر و کم‌مصرف‌تر است ولی مدل کوچک‌تر همچنان از پنل LCD استفاده خواهد کرد.

در شایعات گذشته نیز به نمایشگر خمیده و نمایشگر OLED آیفون‌های ۲۰.۱۷ اپل اشاره شده بود. همچنین گفته می‌شود ممکن است دکمه Homeآیفون به خاطر این تغییرات حذف شود ولی کارشناسان Barclays این مورد را در گزارش خود رد کرده‌اند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 31706 TechnoYab QR Code For: آیفون‌های سال آینده نمایشگر خمیده و بدون حاشیه دارند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *